Sıcak havanın antalya'yı vurmasıyla insanlar bu keyifli dakikaların keyfini çıkardılar. Sıcak aylarının gelmesiyle vatandaşlar bu güzel havanın tadını çıkardılar. Peki 1 Nisan'da  Antalya'da hava nasıl olacak? İşte Antalya ilçelerinin hava durumu….

AKSEKİ

1 Nisan Pazartesi günü sisli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 11 derece, yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

Hava Durumu

AKSU

1 Nisan Pazartesi günü 31 Mart Pazar günü sisli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

ALANYA

1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 19 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

DEMRE

1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 19 derece, yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 11 derece, yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

ELMALI

1 Nisan Pazartesi günü sisli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 11 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

Hava Durumu Uyarisi Istanbul Da Dahil Sicaklik 8 10 Derece Artacak Y76 V

FİNİKE

1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 17 derece, yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

GAZİPAŞA

1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 16 derece, yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

1 Nisan Pazartesi günü sisli bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 13 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

İBRADI

1 Nisan Pazartesi günü sisli bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 10 derece, yüksek sıcaklık ise 24 derece olacak.

KAŞ

1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

Antalya Hava Durumu Resim

KEMER

1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 16 derece, yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

KEPEZ

1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 15 derece, yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

KONYAALTI

1 Nisan Pazartesi günü güneşli bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 17 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

KORKUTELİ

1 Nisan Pazartesi günü sisli bir hava olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 8 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

İSPARK kimlere indirimli? İSPARK ücretleri 2024 ne kadar, hangi kartlara ücretsiz? İSPARK kimlere indirimli? İSPARK ücretleri 2024 ne kadar, hangi kartlara ücretsiz?

KUMLUCA

1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 13 derece, yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

MANAVGAT

1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 15 derece, yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

MURATPAŞA

1 Nisan Pazartesi günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 17 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

Muhabir: BADE ÖNDER