17:04 Sağlık & Yaşam

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi bölümüne; Balıkesir'den karnında ağrı ve şişlik şikayetleriyle yönlendirilen ve yapılan tetkikler sonucunda yaklaşık 10 kilo ve 38 santimetrelik dev tümör tespit edilen hasta, gerçekleştirilen başarılı ameliyatla sağlığına kavuştu.

17:03 Güncel

Son yıllarda yaşanan ekonomik krizden dolayı para kazanamayan çiftçilerin Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’den talepleri dikkatleri üzerine çekti.

17:01 Güncel

Adana'nın Kozan ilçesinde bir vatandaşın, 2006 yılından bu yana geleneksel hale getirdiği çocuklara bayram harçlığı dağıtımı etkinliği bu bayramda da gerçekleşti.

16:58 Güncel

Muğla'nın Marmaris ilçesinden kapıda vize uygulaması ile Rodos Adası'na gitmek isteyen Türk vatandaşları adeta kapıda kalırken, Rodos polisinin doluluk gerekçesiyle adaya alımları kapatmasına rağmen Marmaris Limanı'nda bugün de yoğunluk devam etti.

16:28 Spor

2024 Kabulbaba Yağlı Güreşleri’nde Yarı Final’e kalan başpehlivanlar belli oldu. İlk tur sonrası 10 başpehlivan kalmıştı. 2. turda 4 başpehlivan güreşirken, 6 pehlivan ise adını direk çeyrek finale yazdırdı. Çeyrek finalde sahaların en kısa güreşçisi, en uzun boylu güreşçisini yenmesi şaşkınlık yarattı. Peki çeyrek finaller sonrası hangi başpehlivanlar yarı finale kaldılar?

16:01 Antalya

Turizm kenti Antalya'da Kurban Bayramı'nın 2'nci gününde de sahillerdeki yoğunluk artarak devam etti.

15:53 Antalya

Antalya’nın en önemli yaylalarından biri olan Konyaaltı Feslikan Yaylası iki gündür susuzlukla mücadele ediyor. Bayram günü susuz kalan vatandaşlar, defalarca Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne şikayette bulunduklarını ancak hiçbir geri dönüş alamadıklarını söylediler.

15:12 Spor

2024 Kabulbaba Yağlı Güreşleri’nin ilk turu tamamlandı. İlk turda 20 başpehlivan kol bağladı. İlk turda 100. Yıl Başpehlivanı Yusuf Can Zeybek Mustafa Kemal Karaboğa ile Cengizhan Şimşek ise v sahibi Bursa’nın güreşçisi Yalçın Üncül ile eşleşti. Peki son derece çekişmeli geçen ilk turu hangi başpehlivanlar geçti?

15:11 Asayiş

Antalya'nın Manavgat ilçesinde 2 katlı binanın zemin katında bobinaj tamiri yapılan iş yerinde başlayan yangın, hemen yanında bulunan plastik boru deposuna ulaşmadan söndürüldü.

15:07 Antalya

Antalya’da 3 aracın karıştığı trafik kazasında 2 kişi yaralandı. Kaza yerine sağlık ekipleri ile Antalya Büyükşehir Belediyesi Akseki itfaiye birimi, Akseki Bölge Trafik ve Jandarma ekipleri sevk edildi.