Uzun yıllar podyumlarda yürüyen ünlü manken Deniz Akkaya son yıllarda yaptığı açıklamalarla gündeme geliyordu. Bir süredir ekranlarda görünmeyen ve sosyal medya hesaplarını aktif kullanmayan Akkaya kızı ile yaladığı problemler nedeniyle gündeme geldi. Deniz Akkaya kızının saldırısına uğradığı söyledi. Deniz Akkaya’nın kızının babası kimdir? işte detaylar..

Efe Onbilgin Kimdir

15 YAŞINDAKİ KIZI İLE KAVGA ETTİ SAATLERCE BALKONDA KALDI

Bir dönemler podyumların aranan yüzü olan Deniz Akkaya, son dönemlerde ekranlardan uzak bir yaşam sürüyordu. Akkaya 15 yaşındaki kızı Ayşe ile yaşadığı problemler nedeniyle uzun bir aradan sonra gündeme geldi.

Deniz Akkaya

Deniz Akkaya kızı Ayşe’nin kendisinden habersiz tatil planları yaptığını öğrenmesi üzerine telefonuna el koydu. Akkaya, kızının daha önceden arkadaşının kredi kartını patlattığını belirtti.

Akkaya, kızının gizlice yurt dışı tatil planı yaptığını öğrenmesi üzerine telefonuna el koydu. Bu olay sonrası kızı ile büyük tartışma yaşayan Deniz Akkaya’yı, kızı saatlerce balkona kilitledi.

deniz akkaya kızı

Deniz Akkaya son derece yanlış birinden hamile kalıp çocuk sahibi olduğunu belirterek hayatının kabusa döndüğünü söyledi. Akkaya, uzun yıllar önce evlenip boşandığı eski eşi hakkında ‘ruh hastası’ tanımlaması yaptı.

“ANNE OLMAK BU DEĞİL”

Deniz Akkaya kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

deniz akkaya-1

"Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. Benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum. Fiziken bana saldırması yetmediği gibi beni 1.5 saat balkona kitledi.

deniz akkaya-2

Komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112’yi aramam neticesinde kurtarıldım. Polislere de karşı çıkan sonrasında bir de hızını alamayıp bana itibar suikasti yapan bu ruh haline, ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim. Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz? Kontrolsüzce severek. Anne olmak bu değil ve olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin. Beni saatlerce balkona kitleyen kızım, polisleri aramaya cesaret edemez derken aramam neticesinde gelen ekiplere çıkardığı zorluk yetmedi bir de beni dövdü diyerek itibar suikastine geçti. Ben bu hayatı, birileri üstünde tepinsin diye inşa etmedim. Bilip bilmeden bu hayatı yorum yapmayın.”

deniz akkaya-3

Bu açıklamanın ardından yapılan yorumlara tepki gösteren Akkaya, kızının daha önceden de benzer şeyler yaptığını birkaç hafta arkadaşının kredi kartından 16 bin TL çektiğini ve Belçika’ya program yaptıklarını ifade etti.

AKKAYA’NIN ESKİ EŞİ EFE ÖNBİLGİN KİMDİR?

İş insanı Efe Bilgin’in Deniz Akkaya ile evliliğinde Ayşe adında bir kızı ilerleyen yıllarda Duygu Ekşi ile evliliğinden ise bir oğlu dünyaya geldi.  Önbilgin’in medya kuruluşlarından önemli pozisyonlarda çalıştığı biliniyor. CNN Türk ve TNT gibi medya kuruluşlarında genel müdürlük yapmıştır.

Efe Onbilgin

Deniz Akkaya, 1997 yıllarından başlayan başarılı modellik kariyerinin yanlış kişiden hamile kalmasıyla kabusa döndüğünü belirtti. Eski eşine ağır sözler söyleyen Akkaya’nın sözlerinin ardından Efe Önbilgin merak konusu oldu.

7D6 61974.Jpg

Masterchef Türkiye 2024 ne zaman başladı? Masterchef  yeni sezon yarışmacıları kimler? Masterchef jürisi değişti mi Masterchef Türkiye 2024 ne zaman başladı? Masterchef yeni sezon yarışmacıları kimler? Masterchef jürisi değişti mi

Akkaya ve Efe Önbilgin’in kızı Ayşe 2009 yılında dünyaya geldi. 2010 yılında evliliklerini sonlandıran çift bu süreçte sık sık karşı karşıya geldi. En son Efe Önbilgin, Akkaya’ya kızının bikinili fotoğraflarını paylaştığı gerekçesiyle dava açmıştı.

Önbilgin’in kızının bikinili fotoğraflarının reklamlarda ve sosyal medyada yer almasına dava açarak kızını koruma tedbirleri için harekete geçti. Bu davadan sonra Deniz Akkaya’nın kızının fotoğraflarını paylaşması tedbiren durduruldu.

efe önbilgin-2

Efe Önbilgin, yurtdışında tanıştığı Duygu Ekşi ile evlendi. 16 ay sonra boşandığı Ekşi’den bir erkek çocuğu dünyaya geldi.

Efe Önbilgin ilerleyen yıllarda eski eşlerine verdiği nafakaları karşılayamadığı yönündeki haberlerle gündeme geldi.

Muhabir: EBRU ÇETİNKAYA