Gaziantep’in Şahinbey İlçesi’nde devam eden 2. Şahinbey Güreşleri’nde 2. tur sona erdi. Aynı zamanda CW Enerji Yağlı Güreş Ligi’nin 2’nci ayağı da olan güreşlerde ilk turda 22 başpehlivan güreşti. Enes Doğan, Serhat Gökmen, Mehmet Yeşil Yeşil, Hamza Özkaradeniz, Cengizhan Şimşek, Ali İhsan Batmaz, Mustafa Doğan Özkaya, Furkan Durmuş Altın, Yıldıray Pala, Nedim Gürel, Feyzullah Aktürk rakiplerini yenerek ikinci tura kaldılar.

İlk 3 tur 1 Haziran 2024 (bugün) günü yapılacak. 4. tur, çeyrek final, yarı final ve final güreşleri ise 2 Haziran 2024 günü olacak.

Kagıthane Guresleri Yapilacak (Small)-1

ŞAHİNBEY GÜREŞLERİNDE İKİNCİ TUR EŞLEŞMELERİ

Ali İhsan Batmaz – Onur Şenel

Yıldıray Akın – Ali Yanatma

Recep Kara – Hüseyin İyican

Mustafa Doğan Özkaya – Rıza Yıldırım

Enes Doğan – Ahmet Selbest

Özkan Yılmaz – Cengizhan Şimşek

Bu yıl ilk kez oldu… Okulu’dan 2024’de ilk zirve… Alaçam’da iki Antalyalının finalinde şampiyon Orhan Okulu Bu yıl ilk kez oldu… Okulu’dan 2024’de ilk zirve… Alaçam’da iki Antalyalının finalinde şampiyon Orhan Okulu

Ali Gökçen – Süleyman Aykırı

Kürşat Korkmaz – Fatih Çakıroğlu

Mehmet Yeşil Yeşil – Güngör Ekin

Mustafa Batu – İsmail Güzel

Hüseyin Gümüşalan – Recep Çakır

Fatih Atlı – Hakan Çalışır

Menderes Saltık – Serhat Balcı

Orhan Okulu – Arif Akın

Yusuf Can Zeybek – Osman Özgün

Ünal Karaman – Salih Erinç

İsmail Koç – Kaan Kaya

Ali Gürbüz – Fatih Koyuncu

Serdar Yıldırım – Ramazan Bircan

Mustafa Taş – Abdullah Güngör (Puanlamada)

Furkan Durmuş Altın – Mecit Yıldırım (Puanlamada)

Tanju Gemici – Hamza Köseoğlu (Puanlamada)

Serhat Gökmen – Şahali Kurt (Puanlamada)

Osman Kan – Semih Turgut (Puanlamada)

Faruk Akkoyun – Yalçın Üncül (Puanlamada)

Mustafa Arslan – Hamza Özkaradeniz (Puanlamada)

Erkan Ertan – Bekir Eryücel (Puanlamada)

Süleyman Başar – Yıldıray Pala (Puanlamada)

Turan Balaban – Feyzullah Aktürk (Puanlamada)

Osman Aynur – Serkan Serttürk (Puanlamada)

İsmail Balaban – Yunus Emre Yaman (Puanlamada)

Ertuğrul Dağdeviren – Hasan Cengiz

Gazipasa Guresleri Suruyor

3. TURA KALAN BAŞPEHLİVANLAR

Ali İhsan Batmaz, Yıldıray Akın, Recep Kara, Mustafa Doğan Özkaya, Enes Doğan, Cengizhan Şimşek, Süleyman Aykırı, Kürşat Korkmaz, Mehmet Yeşil Yeşil, Mustafa Batu, Hüseyin Gümüşalan, Fatih Atlı, Serhat Balcı, Orhan Okulu, Yusuf Can Zeybek, Ünal Karaman, İsmail Koç, Ali Gürbüz, Serdar Yıldırım Mustafa Taş, Furkan Durmuş Altın, Hamza Köseoğlu, Serhat Gökmen, Osman Kan, Faruk Akkoyun, Hamza Özkaradeniz,  Bekir Eryücel, Yıldıray Pala, Feyzullah Aktürk, Serkan Serttürk,  İsmail Balaban, Ertuğrul Dağdeviren.

Muhabir: AYŞEM SİCİM