Antalya’da meydana gelen yaz sıcakları yerini dün sağanak yağmura ve fırtınaya bırakmıştı. Sabah saatlerinde fırtına ve yağmur etkisini gösterirken öğleden sonra güneş etkisini göstermeye başladı. Vatandaşlar sürekli değişen hava durumu karşısında şaşkına uğrarken bugün havanın nasıl olacağını merak etti. Peki bugün Antalya’nın ilçelerinde hava nasıl olacak? İşte 21 Nisan Pazar günü Antalya hava durumu…

Antalya Ilce Hava Durumu

21 NİSAN ANTALYA İLÇELERİNİN HAVA DURUMU

AKSEKİ

Akseki’de 21 Nisan Pazar günü çok bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 7 derece, en yüksek sıcaklık ise 18 derece olacak.

Antalyanin Ilcelerinde Bugun Hava Durumu Nasil

AKSU

Aksu’da 21 Nisan Pazar günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 22 derece olacak.

Antalya Hava Durumu Meteoroloji

ALANYA

Alanya’da 21 Nisan Pazar günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 24 derece olacak.

Antalya Hava Durumu Nasil

DEMRE

Demre’de 21 Nisan Pazar günü çok bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 14 derece, en yüksek sıcaklık ise 24 derece olacak.

Bugun Hava Nasil Olacak

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 21 Nisan Pazar günü parçalı bulutlu bir havanın olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 10 derece, en yüksek sıcaklık ise 21 derece olacak.

Antalyada Bugun Hava Durumu Nasil

ELMALI

Elmalı’da 21 Nisan Pazar günü çok bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 4 derece, en yüksek sıcaklık ise 21 derece olacak.

Hava Durumu ,

FİNİKE

Finike’de 21 Nisan Pazar günü çok bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 13 derece, en yüksek sıcaklık ise 22 derece olacak.

Antalya Da Hava Durumu Nasil Olacak 9 Nisan Sali 8971 Kopyası

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 21 Nisan Pazar günü çok bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 12 derece, en yüksek sıcaklık ise 23 derece olacak.

6 Nisan Istanbul Hava Durumu

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 21 Nisan Pazar günü çok bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 8 derece, en yüksek sıcaklık ise 20 derece olacak.

Istanbul Hava Durumu Nasil Olacak

İBRADI

İbradı’da 21 Nisan Pazar günü çok bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 8 derece, en yüksek sıcaklık ise 17 derece olacak.

Hava Durumu Raporu

KAŞ

Kaş’ta 21 Nisan Pazar günü çok bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 13 derece, en yüksek sıcaklık ise 22 derece olacak.

Hava Durumu Görsel

KEMER

Kemer’de 21 Nisan Pazar günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 21 derece olacak.

Antalya Hava Durumudeğişti

KEPEZ

Kepez’de 21 Nisan Pazar günü çok bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 22 derece olacak.

Antalya Hava Durumu

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 21 Nisan Pazar günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 22 derece olacak.

Antalyada Hava Nasil Olacak Resim

KORKUTELİ

Korkuteli’nde 21 Nisan Pazar günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 11 derece, en yüksek sıcaklık ise 18 derece olacak.

Hava Durumu Uyarisi Istanbul Da Dahil Sicaklik 8 10 Derece Artacak Y76 V

KUMLUCA

Kumluca’da 21 Nisan Pazar günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 22 derece olacak.

Kis Hava Durumu 1722298

MANAVGAT

Manavgat’ta 21 Nisan Pazar günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 22 derece olacak.

O proje Antalya’yı kilitleyecek… Antalya’dan Manavgat ve Alanya’ya ulaşım imkansız olacak! O proje Antalya’yı kilitleyecek… Antalya’dan Manavgat ve Alanya’ya ulaşım imkansız olacak!

Antalya Hava Durumu (Small)

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 21 Nisan Pazar günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 22 derece olacak.

Hava Durumu-1

SERİK

Serik’te 21 Nisan Pazar günü çok bulutlu bir hava olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 22 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN