Geçtiğimiz hafta erkek elemesinin gerçekleştiği Survivor'da bu hafta elenme sırası ise kadınlarda. Yaşananlar izleyenleri şoke ederken yarışmacılardan Sema bu hafta diskalifiye edildi. Dokunulmazlık oyunları tamamlanırken haftanın eleme adayları kendilerini aday olmaktan kurtarmaya çalışacak. Peki, Survivor kim elendi? Survivor All Star 2024 ödül oyununu kim, hangi takım kazandı?

Yaraışmanın eleme gecesinde gergin bekleyiş sürüyor. TV8 ekranlarından izleyicilerle buluşan yarışmada bu akşam kadınlardan bir kişi adaya veda edecek. Survivor'da haftanın eleme adayları karşı karşıya gelirken ödül oyununun kazananı da belli oldu.

Peki Survivor All Star 2024 ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? İşte 29 Şubat Perşembe Survivor Yarışması... 

Survivor Iletisim Oyununu

Survivor'da bu akşam ödül oyunu için takımlar kapıştı. Tazyikli suların altında ve dönen bir aparatın üzerinde bayrak toplamaya çalışan iki takım kıyasıya rekabet ettiler. Mücadelenin kazananı ise 7-8'lik skorla Kırmızı takım oldu.

Survivor All Star 2024 yarışmasında bu akşam eleme heyecanı da yaşanıyor. En son kadın elemesi haftasında Sahra'nın adaya sürpriz vedası üzerine eleme gerçekleşmemişti. Bu nedenle bu hafta eleme düellosunda 5 yarışmacı karşı karşıya gelecek.

Survivor'da Aysu'ya 5-4 yenilen Begüm elendi.

Bebeğini bir gün koklayabildi, 35 yıldır özlemini çekiyor Bebeğini bir gün koklayabildi, 35 yıldır özlemini çekiyor

Kaynak: HABER MERKEZİ