Ünlü komedyen Ata Demirer, verdiği kilolarla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Uzun yıllardır kilo vermeye çalışan ünlü komedyenin son halini görenleri şaşırttı. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü komedyan Ata Demirer son paylaşımında ilginç yorumlarda bulunan hayranların tarafından kendisine yöneltilen bir yoruma esprili bir şekilde cevap verdi.

ÜNLÜ KOMEDYEN 22 KİLO VERDİ

Geçtiğimiz yıl 22 kilo verdiğini açıklayan Demirer, bu kilo verme sürecini "Öğlen ve akşam yemeklerinde karbonhidrat yemedim. Direkt et, balık, protein yedim. Sabahları da 45 dakika yürüdüm. 4,5 ayda 22 kilo gitti, diyetisyenle de yapmadım" şeklinde anlatmıştı. Şimdi ise toplamda 30 kilo vermiş olduğu biliniyor.

Ata Demırer Bb

“ÇOK YAKIŞIKLI OLDUN”

Sosyal medyada son paylaşımlarında fit görüntüsüyle dikkat çeken Demirer'e bir takipçisi, "Çok yakışıklı oldun, zaten çok sevimli, çok sempatiktin şimdi resmen yakışıklısın" yorumunda bulundu. Ünlü komedyen ise bu yoruma espriyle karşılık vererek, "Resmen mi?" ifadesini kullandı.

Demırer Ata Aa

Survivor’da cinsellik yaşandı mı, yarışmacıları cinsellik ifşası olay oldu, Acun Ilıcalı’dan yanıt geldi Survivor’da cinsellik yaşandı mı, yarışmacıları cinsellik ifşası olay oldu, Acun Ilıcalı’dan yanıt geldi

MİZAHIYLA GÜNDEMİ SALLADI

Ata Demirer'in esprili cevabı sosyal medyada geniş yankı buldu ve takipçilerinden olumlu tepkiler aldı. Demirer, sadece kilo vermekle kalmayıp, mizahıyla da gündemde kalmayı başarıyor.

Muhabir: Stajyer Muhabir Abdulrezzak Kılıç