Sıcak hava dalgasının Antalya'ya vurması ile insanlar güneşli havaların tadını çıkarmaya başladı . Bahar aylarının başladığı Antalya'da vatandaşlar güneşin keyfini çıkarıyor. Soğuk günlerin acısını hafifletmek isteyen Antalyalılar, Pazartesi günü tatil olması nedeniyle tatile çıktı. Peki 31 Mart'ta Antalya'da hava nasıl olacak? İşte Antalya ilçelerinin hava durumu….

Hava Durumu Görsel

AKSEKİ

Akseki’de 31 Mart Pazar günü sisli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 11 derece, yüksek sıcaklık ise 24 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 31 Mart Pazar günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 16 derece, yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 31 Mart Pazar günü az bulutlu bir hava olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

Hava Durumu 1

DEMRE

Demre’de 31 Mart Pazar günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 16 derece, yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 31 Mart Pazar günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 10 derece, yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 31 Mart Pazar günü sisli bir havanın olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 10 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

A N T A L Y A H A V A D U R U M U

FİNİKE

Finike’de 31 Mart Pazar günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 17 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 31 Mart Pazar günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 16 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 31 Mart Pazar günü sisli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 13 derece, yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak

İBRADI

İbradı’da 31 Mart Pazar günü sisli bir havanın olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 12 derece, yüksek sıcaklık ise 23 derece olacak.

Antalya Hava Durumu (Small)

KAŞ

Kaş’ta 31 Mart Pazar günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 19 derece, yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 31 Mart Pazar günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 15 derece, yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 31 Mart Pazar günü az bulutlu bir havanın etkisini göstermesi bekleniyor. En düşük sıcaklık 14 derece, yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

Turkiyenin En Sicak 3 Sehrinden Biri Olacak Antalya Haber Antalya Gezi Antalya Hava Durumu Antalya Son Dakika Antalya Sicaklik Uqb R

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 31 Mart Pazar günü güneşli bir havanın etkisini göstermesi bekleniyor. En düşük sıcaklık 16 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’nde 31 Mart Pazar günü sisli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 8 derece, yüksek sıcaklık ise 24 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 31 Mart Pazar günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 15 derece, yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

23 NİSAN KARGO AÇIK MI, KAPALI MI? 23 Nisan PTT KARGO çalışıyor mu, dağıtım yapılacak mı? 23 NİSAN KARGO AÇIK MI, KAPALI MI? 23 Nisan PTT KARGO çalışıyor mu, dağıtım yapılacak mı?

MANAVGAT

Manavgat’ta 31 Mart Pazar az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 15 derece, yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 31 Mart Pazar güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 16 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

Muhabir: BADE ÖNDER