Hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında gelinler her gün bir yemek hazırlayarak kayınvalideler hangi yemeğin kendi gelinine ait olduğunu bulmaya çalışıyor. Kayınvalidelerin puanlamaları ile günün birincisi olan gelin seçilerek çeyrek altın kazanmaya hak kazanıyor. Haftanın puanlarına göre de haftanın birincisi seçilerek bilezik ödülü veriliyor. Peki bugünün birincisi kim, hangi gelin çeyrek altın kazandı, puan durumu ne? İşte merak konusu olan puan durumu…

0X0 Gelinim Mutfakta Bugun Ceyrek Altini Kazanan Isim Kim18 Mart 2024 Sali Gelinim Mutfakta Puan Durumu 1710751509066

TARTIŞMANIN FİTİLİ ATEŞLENDİ

Gelinim Mutfakta yarışmasının da günün birincisinin kim olduğu seyirciler tarafından merak konusu oldu. Hafta içi her gün 13.30’da yayınlanan yarışmanın bugünkü bölümünde ıspanaklı su böreği yapıldı. Heyecanın zirveye çıktığı yarışmada Aleyna ve kayınvalidesi Cabbar Songül arasında tartışma yaşandı.

Kayınvalide Songül, oğlunun askerden gelmesini fırsat bilerek Aleyna’ya sahip çıkması gerektiğini söylemesi üzerine olayların fitili ateşlendi. Kayınvalide Songül şu sözlere yer verdi: “Artık Aleyna’nın emaneti Mehmet Can’da. Gözü açılmasın.” Bu sözler üzerine Aleyna, “Konuştukça dibe batıyorsun anne lütfen sus” sözleri ile tepkisini gösterdi.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu

4 NİSAN PUAN DURUMU

Bugün yayınlanan bölümde puan durumu merak konusu oldu. Ispanaklı su böreğinin yapıldığı bölümde en yüksek puanı alan gelin çeyrek altının sahibi oldu. En başarılı yemeği yapan gelin Damla çeyrek altını almaya hak kazandı. Yemeğinde hata olan Özlem ve Aleyna ise -2 puan ceza aldı.

Aleyna 6 puan

Bahar’ın Timur’u Mehmet Yılmaz Ak’ı eski hali şaşırttı, görenler ne kadar değişmiş dedi,  Yalan Dünya dizisindeki görüntüleri ortaya çıktı Bahar’ın Timur’u Mehmet Yılmaz Ak’ı eski hali şaşırttı, görenler ne kadar değişmiş dedi, Yalan Dünya dizisindeki görüntüleri ortaya çıktı

Yeşim 16 puan

Özlem 11 puan

Damla 17 puan

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN