İYİ Parti Yerel Seçimler için belediye başkan adaylarını açıklıyor. Aday tanıtım toplantıları ile adaylarını açıklayarak tanıtan İYİ Parti’nin Konya Belediye Başkan adayının kim olduğu merak konusu oldu. Peki İYİ Parti Konya Belediye Başkan adayı kim?

Iyi Parti Resim

İYİ PARTİ KONYA BELEDİYESİNE KİM ADAY?

Aday tanıtımları ile Konya Belediyesi’nin adayını açıklayan İYİ Parti, Konya için eski gazeteci, tarihçi ve iş insanı Abdullah Yıldırım’ı açıkladı.

Iyi Parti-4

Seçim parası 2024 Nisan ayı neden yatmadı, ne zaman yatacak, Seçim parası yatış tarihi belli oldu mu? Seçim parası 2024 Nisan ayı neden yatmadı, ne zaman yatacak, Seçim parası yatış tarihi belli oldu mu?

İYİ PARTİ’NİN TARİHİ

Meral Akşener’in 25 Ekim 2017 tarihinde kurduğu İYİ Parti, TBMM’de 38 milletvekili bulunduruyor. Simgesinin güneş ve parti ismi Kayı boyu bayrağından esinlenilerek yazılmıştır. Genel Başkanının Meral Akşener olduğu İYİ Parti, MHP’den ayrılan birçok isim tarafından kuruldu. İYİ Parti, kendisini siyasi yelpazenin merkezinde olarak görüyor. İYİ Parti, parlamenter sistem, yargı ve diğer kurumların bütünlüğünü koruma konularına ciddi derecede önem gösteriyor.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN