Acun Ilıcalı, Saba Tümer’in YouTube programı “Saba Tümer’le”ye konuk oldu. Samimi açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı’nın sözleri kısa sürede gündem oldu. Acun Ilıcalı’ya sorulan “Kendinle evli olsan, boşanma sebebin ne olurdu?” sorusu ise büyük merak uyandırdı. Acun Ilıcalı bu soruya şu sözler ile yanıt verdi:

Saba Tume Acun Ilıcalı Aa

“Çok işkolik olmam. İlişkilerdeki sorunlar sorun üzerine çıkmıyor. Beynin sorun üretmesi üzerine de çıkıyor. Ayrılma sebebini biz bir konu üzerine bağlamamalıyız. Hayatta şu dersi çok aldım: sebepler, bahaneler. Hayatta ‘sebep’ dediğimiz şeyin birçoğu bahaneler. İlişkilerin bitmesindeki birçok sebep diye gösterilen şeyin bir tarafın aslında kafasının başka yere gitmesi oluyor. O bahanesini vurup devam ediyor.”

Acunmesutfoto

BAŞARISIZLIKTAN KORKMUYOR

Acun Ilıcalı, “Başarısız olmaktan korkuyor musun?” sorusuna verdiği yanıt ile ise gündem oldu. Ilıcalı, “Korkum olsa bu risklere girmem. Ben durmadan risk alıyorum. Korkuyu hissetmiyorum, o heyecanı yaşamak istiyorum. Adam, iki apartman arasına ip koyup yürüyor. Ben de bunu meslekte yapıyorum. Duygu aynı, o heyecanı yaşamak istiyorum. Ben bu tip olayların iş versiyonuyum. İşte adrenalin yaşamaya çok aşırı meyilliyim. Riskleri aldığım için büyüyebildim” şeklinde yanıt verdi.

Acun Ilicali Ip2S Cover.jpg

Acun Ilıcalı, muhabirlik dönemini şu sözler ile anlattı:

Bahar’ın Timur’u Mehmet Yılmaz Ak’ı eski hali şaşırttı, görenler ne kadar değişmiş dedi,  Yalan Dünya dizisindeki görüntüleri ortaya çıktı Bahar’ın Timur’u Mehmet Yılmaz Ak’ı eski hali şaşırttı, görenler ne kadar değişmiş dedi, Yalan Dünya dizisindeki görüntüleri ortaya çıktı

““Yoldan geçerken Show TV’ye girdim. Kanalda stajyer maaşı alıyordum. Ekonomik bir kararla ‘stajyerleri işten çıkartın’ dediler, üç ay sonra kovulduk. Sonra tekrar başladım. Başarı hikâyelerinin önünde hep batma var.”

Acunfotohull

FUTBOL TAKIMI ALMASININ NEDENİNİ AÇIKLADI

Futbol takımı alan Acun Ilıcalı, takım satın almasının nedenini şu sözler ile anlattı:

“Televizyonda her işimiz başarılı oldu. Yeni bir hikâyeye sıfırdan başlamam gerekiyordu. Futbol takımını yeni bir başarı hikâyesi yazmak için aldım.”

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN