Eğitime ve çocuklara verdiği önemi her alanda gösteren Kocaispir, Yüreğirli annelere bir müjde vererek ilçeye yeni bir kreş yapımına başlanacağını duyurmuştu. Kocaispir, bu müjdenin ardından kısa bir süre sonra Yüreğir’e kazandıracağı üçüncü kreşin temelini Kazım Karabekir Mahallesi’nde attı.
PTT Evleri Hanım Sabuncu ve Atakent kreşlerinin ardından annelerin heyecanla beklediği üçüncü kreşin temeli Kazım Karabekir Mahallesi’nde atıldı. 680 metrekare alanda 2 katlı olarak tasarlanan kreş 5 sınıftan oluşacak. Atölye, çocuk oyun ve sosyal aktivite alanların da yer alacağı kreş tamamlandığında 150 öğrenci kapasitesi ile Yüreğirli ailelere hizmet verecek.

https://antalyaningundemi.com/wp-content/uploads/2023/11/ADANAYA-3.-KRES-MUJDESI-3-Small.jpg ADANA’YA 3. KREŞ MÜJDESİ 1


Bir kreşin daha temelini atmanın mutluluğuyla konuşan Kocaispir, “Bugün burada hizmet zincirimize bir halka daha ekliyoruz. Söz verdiğimiz Kazım Karabekir Mahallesi Kreşimizin temelini atıyoruz. Çok kısa bir süre içerisinde hizmete sunacağız inşallah. Annelerimize nefes olabilirsek, annelerimizin yükünü bir nebze hafifletebilirsek kendimizi mutlu hissederiz. Başta Kazım Karabekir Mahallesi olmak üzere Yüreğir’e hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. İHA