Mersin’e yağış uyarısı… 25 Temmuz Perşembe günü Mersin hava durumu! Mersin’e yağış uyarısı… 25 Temmuz Perşembe günü Mersin hava durumu!

Seyhan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, bölgede sorunlu olan yollarda çalışmalar yapmaya başladı. Vatandaşların zorluk yaşadığı yollarda asfalt serme, bakım ve onarım işlemleri yapan ekipler, hızlı bir başlangıç yaptı. Pınar ve Denizli mahallelerinde gerçekleşen asfalt çalışmalarını yerinde denetleyen, işçilere 'kolay gelsin' dileğinde bulunarak vatandaşlar ile sohbet eden Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, "Yapılan istişareler sonrasında çalışmalarımıza başladık. Bir kentin en önemli temel sorunları arasında yer alan asfalt işlemlerine büyük bir önem veriyoruz. Seyhan'ımıza yakışmayan bozuk yolların kısa bir sürede güzel bir görünüme kavuşması için ekiplerimiz aşırı sıcaklıklara rağmen büyük bir özveriyle görevlerini yerine getirmekte. Kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

Adana Yol Asfaltlamasi (3) (Small)

“HERKESE EŞİT HİZMET”

Vatandaşların yaşadığı sorunları çok iyi bildiklerini, planlama dahilinde bunları ortadan kaldırıp daha yaşanır bir Seyhan'a kavuşmak hedefiyle hizmetlerin devam edeceğini belirten Başkan Tekin, "Seyhanlıların bize olan güvenine layık olmaktan başka bir düşünce içerisinde değiliz. Her kesime eşit ve adaletli hizmet anlayışı çerçevesinde hareket ediyoruz. İlçemizi daha kaliteli, daha konforlu, daha güzel yollarla buluşturmaya kararlıyız. İklim şartları elverdiği müddetçe asfalt işlemlerimiz tüm ilçe genelinde devam edecek" diye konuştu.

Adana Yol Asfaltlamasi (1) (Small)

VATANDAŞLAR TEŞEKKÜR ETTİ

Asfalt dökme işlemlerinin başlaması nedeniyle mutlu olduklarını belirten Denizli Mahallesi Muhtarı Mehmet Metin, Söğütlü Mahallesi Muhtarı Ercan Karaoğlan ile vatandaşlar Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Kaynak: İHA