Adını Feriha Koydum dizisiyle adından sık sık ettiren güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile bir döneme damgasını vuran Ceyda Ateş, uzun süredir ekranlardan uzak. Bebeğini kucağına alan Ceyda Ateş’in hayatı merak konusu oldu. Peki Ceyda Ateş eşi kim, kiminle evli, nerede yaşıyor?

7D5Dde7C4C90Ae243De5C75B

Survivor Özgür mesleği ne, sesiyle şarkı yarışmasında büyüledi Survivor Özgür mesleği ne, sesiyle şarkı yarışmasında büyüledi

CEYDA ATEŞ KİMDİR?

14 Eylül 1987 tarihinde Ankara'da doğan Ceyda Ateş, 1995 yılında başlayan aktif kariyerini günümüzde yer aldığı diziler ile sürdürmektedir. Sunucu, oyuncu ve model olarak çalışan Ateş, oyunculuk eğitimini Barış Manço Kültür merkezinde almıştır. Buradaki eğitiminden sonra Gurbet Kadını, Aşk Oyunu, Elveda Rumeli, Cennet Mahallesi gibi yapımlarda yer alan oyuncu Çılgın Dershane filminde de oynamıştır.

34 Yasindaki Ceyda Atesin Gozunden Sakindigi Kizini Goren Dilini Isirdi Benzerlikleri Saskina Cevirdi Kendini
Bir dönem Kavak Yelleri dizisine konuk oyuncu olarak dahil olan ve üçüncü sezonda dizinin daimi oyuncuları arasında yer alan Ceyda Ateş, Yer Gök Aşk dizisinde bir bölüm konuk oyuncu olarak yer almıştır. 1995 yılında Çiçek Taksi dizisinde Aslı karakteri ile başlayan kariyerinde onlarca dizi ve filmde yer alan oyuncu Adını Feriha Koydum dizisinde Hande Gezgin karakterini canlandırmıştır.

65D5A487333D53A0C366C0E9
2012 yılında Evlerden Biri dizisinde Nursen olarak başrol üstlenen Ceyda Ateş, 2012 yılında devam dizisi olan Emir'in Yolunda Hande Gezgin karakteri ile diziye devam etmiştir. Oyuncu son dönemde Böyle Bitmesin ve Bir Yastıkta dizilerinden sonra Yılanların Öcü isimli yapımda yer almıştır.

CEYDA ATEŞ'İN EŞİ BUĞRA TOPLUSOY KİMDİR?

S 8C08A3Da0B2Bef147E361D0Dfa5E806968Bfcba0

İstanbul Çekmeköy doğumlu olan Buğra Toplusoy, Roman Mağazaları'nın sahibi Turgut Toplusoy'un oğludur. BuğraToplusoy, ortaokulu İstanbul'da okuduktan sonra 15 yaşında kendi isteğiyle İsviçre'ye gitti. College du Leman'dan aldığı eğitimin ardından Boston'daki Wentworth İnstitute'de mimari eğitim aldı. Babasının isteği üzerine okuduğu mimarlık mesleğini zaman içerisinde çok sevdi. Şu anda şirketin İcra Kurulu Başkanı ve Genel Koordinatörü olarak görev yapıyor.

Muhabir: HABER MERKEZİ