Antalya Düşünce Platformu 2024 faaliyet yılı Mayıs ayı toplantısını düzenledi. Saat 20.30’da Muratpaşa ilçesindeki bir otelde gerçekleştirilen toplantı, Antalya Düşünce Platformu Başkanı Halil Güvenbaş’ın açılış konuşması ile başladı. Toplantının konuğu ise IIBF İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Burcu Yıldırım oldu.

Aw200023 06 (Small)

"MAYIS AYI ÇOK VERİMLİ GEÇTİ"

Başkan Güvenbaş, 2024 Mayıs ayı toplantısında kendilerine eşlik eden Prof. Dr. Burcu Demirel’e teşekkürlerini sunarken “Mayıs ayı bizim için çok verimli geçti. Aramıza yeni katılacak arkadaşlara şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Erken zeytin hasadı uyarısı… "Zeytinyağı daha acı ve yakıcı olabilir" Erken zeytin hasadı uyarısı… "Zeytinyağı daha acı ve yakıcı olabilir"

Aw200023 01 (Small)

YENİ ÜYELERE ROZET TAKDİM EDİLDİ

Prof. Dr. Burcu Demirel, sohbet ortamında gerçekleşen ‘Aynadaki Sen’ konulu konuşmasının ardından ADP üyelerinin sorularını cevapladı. Toplantı Başkan Güvenbaş’ın yeni üyelere rozet takdiminin ardından sona erdi.

Toplantıya; Antalya Düşünce Platformu başkanı Halil Güvenbaş, ADP üyeleri ve konuk konuşmacı IIBF İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Burcu Demirel katılım sağladı.

Kaynak: İHA