En kısa zamanda bölgedeki altyapı sorununu kökten çözeceklerini söyleyen Başkan Köksal, “Mazbatamızı aldıktan sonra buradaki kanalizasyon sıkıntısını karşımızda bulduk.

Aw223649 03 (Small)

Mersin’in o bölgesinde rekor… Aşırı sıcağa rağmen Mersin’den vazgeçmediler Mersin’in o bölgesinde rekor… Aşırı sıcağa rağmen Mersin’den vazgeçmediler

Ne yazık ki yıllardır ilgili birimlerimiz geçmiş yönetimi uyardıkları halde buradaki kanalizasyon sorunu çözümlenmemiş ve biz Belediye Başkanı seçildikten hemen sonra da bölgedeki yaklaşık bir kilometrelik bir hatta çöküntü meydana geldi. Bu sorunla ilgili gerekli çalışmalarımızı yaptık. En kısa sürede bu bölgede hatlarda yenilemeyi yapacağız. Buradaki altyapı sorununu çözeceğiz” dedi.

Aw223649 02 (Small)
Uydukent bölgesini kokudan kurtaracaklarını dile getiren Başkan Köksal, “Kimsenin şüphesi olmasın, bölgeyi kokudan kurtaracağız. Ekiplerimize birlikte gece gündüz çalışıyoruz. Bu konuda benim bölge halkından isteğim biraz daha anlayış ve sabır. İnşallah en kısa sürede yıllardır çözümleyemeyen, altyapı konusunda yıllardır yeteri kadar hizmet alamayan Uydukent semtimizin yaşadığı sorunu kökten bitireceğiz” diye konuştu.

Kaynak: İHA