Başrollerini  Aslıhan Malbora ve Akın Akınözü’nün paylaştığı ATV’nin yeni dizisi ‘Aile Albümü’nün ismi ‘Yaban Çiçekleri’ olarak değiştirildi. Magazin gazetecisi olan Birsen Altuntaş, dizinin isim değişikliğini sosyal medya hesabından duyurdu.Yapımını üstlenen O3 Medya, ATV ve dizinin resmi hesabı da setin başladığını duyururken diziyi ‘Yaban Çiçekleri’ olarak tanıttı.

Ekibin İstanbul’da sete çıktığı sosyal medyadan duyuruldu. İstanbul’da başlayacak olan dizi, Ayvalık’ta devam edecek.

Aile Albumu Dizisinin Yeni Adi Ne Gorsel

Zeynep Günay’ın yönetmenlik koltuğunda olduğu dizi, yarım kalan bir aşk hikayesini anlatıyor. Yaban Çiçekleri’nin konusu ne? Yaban Çiçekleri nerede yayınlanacak?

Ala Tokel Eski Eşi Kim? Eren Bülbül Kimdir? Ala Tokel Eren Bülbül Ne Zaman Evlendi? Neden Boşandılar? Ala Tokel Eski Eşi Kim? Eren Bülbül Kimdir? Ala Tokel Eren Bülbül Ne Zaman Evlendi? Neden Boşandılar?

YARIM KALAN AŞK

Dizinin konusu ise şu şekilde tanıtıldı : “Daha iki küçük çocukken başlamıştı Kılıç ve Ela’nın hikayesi… Aşk, onlar için yürünecek uzun bir yoldu. Ama geriye, en geriye doğru... Yarım kalmış̧ bazı hikayeler, söylenecek sözleri kalmadığı için değil; eksik satırları, eksik fotoğrafları tamamlanmayı beklediği için yarımdı. Şimdi bu masum kalpler, aynı heyecanla hayat dolu bu aşk hikayesini yeniden yazabilecekler mi?”

Aslıhan Malbora’nın ‘Ela’, Akın Akınözü’nün ‘Kerem’ karakterini canlandıracağı dizi, yakında ATV’de izleyiciyle buluşacak.

.

Muhabir: STAJER MUHABİR SENA GÜNEŞ