Kozan'da Zübeyde Hanım Anaokulu öğretmen ve velileri yılsonu gösterisinde farklı bir etkinliğe imza attı. Anne ve babalar çocukları için hazırladıkları çocuk tiyatrosu ile profesyonel oyuncuları aratmazken çocuklalar ailelerini hayranlıkla izledi.

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI

Tavuk rolü ile ikizleri için sahne alan anne Meltem Doğanay çocuklarını her zaman izlerken duygu dolu anlar yaşadığını bu kez onların izleyici olmasından gurur duyduğunu ifade ederek “ Heyecanlı ve Mutluyum. Çocuklarımız için bir şeyler yapmak istedik ve çok güzel bir oyun çıktı” diye konuştu.

Adana Çocuklar Sanhne (2)

Çocuklar annelerini sahnede gören çocuklar çok mutlu olduklarını ifade ederek anneleri ile gurur duyduklarını ifade etti.

ÇOCUKLAR HEYECANLA İZLEDİLER

Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Eren Avcılı Adana özelinde güzel bir çalışma oldu. Bu kez çocuklarımız ailelerini sahnede izleyecekler. Tüm emek veren eğitimci ve velilerimize bu güzel tiyatro oyunu için teşekkür ediyoruz” dedi.

Odunpazarı esnafının bayramda beklediği yoğunluk oluşmadı Odunpazarı esnafının bayramda beklediği yoğunluk oluşmadı

Adana Çocuklar Sanhne (4)

Aile ve çocuk işbirliği çocuk psikolojine olumlu yansımaların ortaya çıkması için bu tiyatro oyununu hazırladıklarını ifade eden müdür yardımcısı Almina Açıkgöz ise Okul öncesi eğitimde hep çocuklar sahnede olur bu rutin değişsin istedik. bu yıl 4. oyunumuzu sergileyecek olan veliler anne baba kimlikleri ile sahnede olacaklar. Anne babaları ile bu deneyimi paylaşmalarını istedik” diye konuştu.

Adana Çocuklar Sanhne (3)

TELEFONLA FOTOĞRAF ÇEKTİLER

Gösteriye Kozan Belediye Başkanı Mustafa Atlı, Milli Eğitim Müdürü Gazi Keleş, İlçe Emniyet Müdürü Fatih Alptekin ve çok sayıda davetli katıldı. Minik öğrenciler anne ve babaların sahne arkasında bıraktıkları telefonlar ile ailelerini çekerek renkli görüntüler oluşturdular. Ailelerin sahnedeki performansı ise gerçek tiyatro oyuncularını aratmadı. 

Kaynak: İHA