İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi 11 Şubat tarihinde Yönetim ve Delege seçimlerinde 19. Dönem Yönetim Kurulu’nu belirledi. Tek liste gidilen seçimlerde Yönetim Asıl Üye Mehmet Soner Akdoğan, Ebru Elmas, Ali Erman Aydın, Ayşenur Kalaycı, Engin Yergök, Halil Can Çivik ve  İbrahim Koç olurken, Yönetim Yedek Üyeler ise İmge Öcal, Arif Nihat Akçal, Zeynep Koçak, Serkan Özen, İsmail Aydın, Ali Türkmen ve Yusuf Fişekçioğlu oldu. Yeniden oda başkanı seçilen Mehmet Soner Akdoğan yaptığı konuşmada şunları ifade etti;

“İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi kurulduğu günden bu güne kurumsal yapısı, tesis imkanları ve en önemlisi üyeleriyle kurduğu bağ ile diğer şubelere örnek teşkil etmiştir. Ayrıca şubemiz bulunduğu konum itibariyle kentin sorunlarına çözüm üreten, kent gündemine yön veren bir rol üstlenmiştir. Şubemizin bugünlere gelmesinde emeği geçen yönetim kurullarında, komisyonlarda, genel merkez delegeliği ve tüm oda organlarında görev alan meslektaşlarımıza ve oda personellerimize çabaları ve özverileri için teşekkür ederiz.

Yeniden Baskan Akdogan (Medium)

Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren projelerimizi gerçekleştirmek için çalışmalar yaptık. Bugün geriye dönüp baktığımızda projelerimizin bir çoğunu gerçekleştirmiş bir yönetim olmanın gururunu yaşıyoruz. Birlikte yol yürüdüğümüz, işinden, ailesinden zaman ayırıp gecesini gündüzüne katarak şubemiz için emek veren yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma teşekkür ederim.”

 “TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

Meslekte yaşanan sorunları ele alan Başkan Akdoğan, konuların takipçisi olacağını belirterek, “Mesleğimizin ve meslektaşlarımızın halen çözülmeyi bekleyen sorunları bulunmaktadır. Yetkin mühendislik başta olmak üzere, asgari mühendislik ücretleri, üniversite kontenjanları, yapı denetim sistemi ve kamuda çalışan meslektaşlarımızın sorunları gibi birçok problem çözüm beklemektedir. Ancak bilinmelidir ki şube nezdinde çözüm bulmanın ötesinde yasal mevzuat değişiklikleri gerektiren birçok hususta ilgili kurum ve kuruluşlarla çözüm arayışları içinde olduk, şube görüşlerimizi paylaştık. Bu çerçevede ilgili konuların takipçisi olduğumuzu da belirtmek isterim” dedi. BÜLTEN

ŞOK KATALOĞU 21-27 ŞUBAT || ŞOK bu hafta hangi ürünler indirimde, Dyson V11 bakın kaç lira? ŞOK KATALOĞU 21-27 ŞUBAT || ŞOK bu hafta hangi ürünler indirimde, Dyson V11 bakın kaç lira?

Kaynak: BÜLTEN