Kum plajıyla dikkat çeken Bedre plajı, ziyaretçileri kendisine mıknatıs gibi çekiyor. Bünyesinde bulundurduğu birçok aktivite ile doyasıya bir tatil sunan plaj, 160 bin metrekarelik bir alanı kaplıyor. Tertemiz havası ile nefesleri açan atmosferiyle oldukça beğeniliyor. Doğasıyla göze çarpan bölge, yerli halkın yanı sıra yabancı turistlerin de ilgisini çekiyor.

Sıcak günlerde kendilerini serin sulara bırakan ziyaretçiler, suyun ardından kumsalın tadını çıkarıyor. Sıcacık kumların üzerinde keyif yapan ziyaretçiler, tatilin tadını doyasıya çıkarıyor.

Melikler Yaylasi Kamp Resim

Antalya dünya çocuklarını ağırladı Antalya dünya çocuklarını ağırladı

ZİYARETÇİLERİ MUTLU ETMEK İÇİN CAN ATIYOR

Sadece yüzmek için gelinmeyen bölge birçok aktiviteyi bünyesinde barındırıyor. Temiz havasının yanı sıra yemyeşil çevresiyle de dikkat çekiyor. Kış aylarında dahi yoğun ziyaretçi ağırlayan plaj, güneşli havalarda piknik yapmaya gelen ziyaretçiler ile dolup taşıyor. Bin 500 araç kapasitesi bulunan ücretsiz otopark ise ziyaretçiler için büyük avantaj sağlıyor. Otoparkın yanı sıra büfe, kafe ve mescit imkanı sunan plaj, günlük temizlenen duş, tuvalet ve giyinme kabinleri ile beraber ziyaretçilerin gönlünü hoş tutuyor.

Yılın her güneşli gününde ziyaretçi ağırlayan plaj, kış aylarında piknik ve mangal için gelen ziyaretçilerine kapılarını aralıyor. Tatillerini günübirlik bitirmek istemeyen ziyaretçiler için karavan ve kamp alanı bulunan plaj, adeta ziyaretçilerini mutlu etmek için can atıyor.

Kaynak: ŞEYDA TÜTGÜN