Alanya Fen İşleri Müdürlüğü çalışanları ile buluşan Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik kente hizmette bulunan herkese minnetlerini iletti. Başkan Özçelik, Alanya Fen İşleri Müdürlüğü Merkez Şantiye Yol ve Asfalt Şefliği'nde öğle yemeğinde buluştuğu personel ve beraberindeki ekiple çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaştı.

Osman Tarik Ozcelik Yemek 4 (Small) (Small)

FOTOĞRAF ÇEKİLDİLER

Antalya'nın önemli turizm noktalarından biri olan Alanya'da yer alan belediye çalışanları kente hizmet etmeye devam ediyor. Alanya'ya ve Alanya halkına gece gündüz demeden hizmet etmeye devam eden Fen İşleri Müdürlüğü personelleri Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik ile bir araya geldi. Başkan Özçelik, personellerle öğle yemeği yedikten sonra fotoğraf çekilmeyi ihmal etmedi.

ALANYA BELEDİYE BAŞKANI VE PERSONELLER ÖĞLE YEMEĞİNDE BULUŞTU

Başkan Özçelik, öğle yemeğinde buluştuğu ve beraber vakit geçirdiği belediye personelleri ve beraberindeki heyet ile sohbet etti. Sohbetin ve yemeğin ardından personeller ile fotoğraf çekilen Başkan Özçelik o kareleri sosyal medya hesabından paylaşarak kente hizmet eden personellere teşekkürlerini iletti.

Deprem Olmayan İller: Türkiye'de Deprem Riskinin En Az Olduğu Yerler! Deprem Olmayan İller: Türkiye'de Deprem Riskinin En Az Olduğu Yerler!

Osman Tarik Ozcelik Yemek 2 (Small) (Small)

ÖZÇELİK'TEN TEŞEKKÜR MESAJI

Başkan Özçelik'in paylaşımı şu şekilde: "Fen İşleri Müdürlüğümüzün Merkez Şantiye Yol ve Asfalt Şefliği'nde Başkan Yardımcılarımız, Başkan Danışmanlarımız ve Meclis Üyelerimiz ile birlikte değerli mesai arkadaşlarımızla öğle yemeğinde bir araya geldik. Alanya'mız için gece gündüz demeden çalışarak emek veren tüm personelimize teşekkür ediyor, görevlerinde kolaylık diliyorum."

Muhabir: SİBEL YEŞİL