Haftalardır büyük bir çıkış yakalayan son 7 lig maçında kaybetmeyen, son 4 maçı ise kazanan Corendon Alanyaspor önceki akşam hiç ummadığı bir skorla karşılaştı. Karşılaşmanın ilk yarısında kalesinde pozisyon vermeyen Alanyaspor’da Teknik Direktörü Fatih Tekke’nin kırmızı kart görerek saha dışında kaldı. Karşılaşmanın ilk yarısı da golsüz sona erdi.

Son dakika… 2024 Balya Güreşleri yarı finalistleri belli oldu… Bakın hangi başpehlivan elendi? Hangi başpehlivan sakatlandı? Son dakika… 2024 Balya Güreşleri yarı finalistleri belli oldu… Bakın hangi başpehlivan elendi? Hangi başpehlivan sakatlandı?

Alanyaspor Galatasaray Maci (Small)

İkinci yarıda ise Alanyaspor savunması çok gedik verdi. Özellikle sol tarafa Barış Alper’in geçmesi ile birlikte Alanya savunmasının sağ tarafı aksadı. Barış Alper’de birbirine çok benzer iki gol birden attı. Alanyaspor 10 kişi kaldıktan sonra da direnci tamamen düştü.

Maç sonu açıklamalarda bulunan Corendon Alanyaspor Antrenörü Orhan Çıkırıkçı, “Skor ne olursa olsun oyuncularımıza gurur duyuyoruz. Fatih hocamızın taç veya ofsaytın devamında çok kolay atılması bilemiyorum yani bütün hocalar kendi alanlarına terk ediyorlar biz de terk ediyoruz yani bu kadar basit bu kadar kolay atılması bana biraz tuhaf geldi. Gelip uyarabilirdi konuşabilirdi ama önümüzdeki haftalara bakacağız" dedi.

Muhabir: AYŞEM SİCİM