Her Perşembe izleyicilerle buluşan Aldatmak dizisi Mayıs ayında son bölümleri ile ekranlara gelecek. Başrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Yusuf Çim gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Ekrana geldiği günden beri ilgiyle takip edilen ATV’nin sevilen dizisi 2022 yılında başladı. 2 yıllık serüvenin ardından dizi finale doğru gidiyor.

3517006 Fa93De4880Ec991171189Bcd4F731Bbe 640X640

ALDATMAK DİZİSİ KONUSU NEDİR?

2022 yılında ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan Aldatmak dizisi her Perşembe izleyicilerle buluştu. Aldatma dizisinde bir hakim olan Güzide’nin hem iş hem de özel hayatı konu edinildi. Bir aile mahkemesinde hakim olan Güzide, adil ve dürüst olması ile bilinir.

Banu Alkan Evli Mi? Eşi Kim? Kemal Yıldız Kimdir? Banu Alkan Çocuğu Var Mı? Serveti Ne Kadar? Banu Alkan Evli Mi? Eşi Kim? Kemal Yıldız Kimdir? Banu Alkan Çocuğu Var Mı? Serveti Ne Kadar?

Aldatmak-1

Özel hayatında her şeyin yolunda gittiğini düşünür. Mutlu bir ailesi, çocukları ve eşi vardır. Ancak bir gün hiç beklemediği bir gerçeği keşfeder. Bu olayın ardından mutlu ailesinin temelleri sarsılır ve onu dürüstlük ve adalet sınırlarını zorlayan olaylar yaşanır.

Aldatmak Dizisi Atv Tv Akisinda Var Mi

Dizinin başrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Yusuf Çim gibi ünlü isimler yer alıyor.

ALDATMAK DİZİSİ NE ZAMAN FİNAL OLACAK?

Aldatmak dizisi iki sezonu ile ATV kanalında yayınlanmaya devam etti. İzlenme oranları hem oyuncuları hem de yapımcıyı memnun ediyor.

Aldatmak Bolum

Ancak son aylarda dizi reytinglerinde düşüş meydana geldi. Son bölümlerinde heyecanın dorukta olduğu Aldatmak dizisinin 30 Mayıs tarihinde finale gideceği öne sürülüyor.

Muhabir: EBRU ÇETİNKAYA