CHP Konak Belediye Başkanından borç itirafı; 30 yıldır CHP yönetiminde ama… CHP Konak Belediye Başkanından borç itirafı; 30 yıldır CHP yönetiminde ama…

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Büyükşehir Belediyesi önünde yerel seçimlerin ilk sonuçları hakkında açıklamalarda bulundu. Yüzde 58 oyla önde olan Mansur Yavaş, şu sözlere yer verdi:

Mansur Yavastan Mal Varligi Aciklamasina Turgut Altinok Ne Dedi Resim.jpeg

ZAFER KONUŞMASI YAPTI

“Çalışmalarımıza inanan, bizlere güvenen ve her zaman yanımızda olan partimizin yönetim kademesinden tüm gönüllülerimize kadar herkese teşekkür ediyorum. Bu seçimde de asıl kahramanlarımız sizler, isimsiz olanlardı. Cadde cadde, sokak sokak, bir kaldırım taşını bile eksik bırakmayacak şekilde çalışan, başkentimizin adil yönetim anlayışı için birçok fedakarlıkta bulunan Ankara halkının tamamına yürekten teşekkür ediyorum.

Mansur Yavas

Nasıl selde, yangında, depremde ülkemizin bütün dertli anlarında en önde ve hep birlikte yardımına koştuysak, şu andan itibaren hiç kimseyi ayırmadan 6 milyon tek yürek olacağız. Bu seçimin kaybedeni, bizden farklı düşünen, bize oy vermeyen hemşerilerimiz asla değildir. Bir demokrasi yarışı verilmiş, Ankara'nın helal oylarıyla tüm Türkiye'de Mansur Yavaş belediyeciliği tescillenmiştir.

Ankara'da seçimi rantçılar kaybetti, sosyal belediyecilik kazandı. Ankara'da seçimi imar baronları kaybetti, 6 milyon Ankaralı kazandı. O milyarlarca lirayı halkın sağlığına, beslenmesine, ısınmasına, eğitimine harcayanlar kazandı. Yatırım yapmaya devam edeceğiz. Seçim sonuçları, bize olduğu kadar bu ülkede siyaset yapan herkese de bir yol haritası çiziyor.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN