Moda yarışmalarından kara para aklamaya.. Bahar ve Nihal Candan kimdir? Moda yarışmalarından kara para aklamaya.. Bahar ve Nihal Candan kimdir?

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final karşılaşmasında akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Futbolseverlerin ilgisini çeken bu olayda,  MKE Ankaragücü, Fenerbahçe'yi ağırlamış, sahadan 3-0'lık bir mutlulukla ayrılmıştı. Maçın ardından olaylar ise merak uyandırdı. Peki o sahada neler yaşandı? İşte tüm bilgiler..

FENERBAHÇE’NİN KAPTANINA NE OLACAK? CEZA ALACAK MI?
Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final karşılaşmasında MKE Ankaragücü, Fenerbahçe'yi ağırlamış kıyasıya mücadele etmiş ve maçı  sahadan 3-0'lık galibiyetle Fenerbahçe almıştı. Maç sonrasıFenerbahçe  takımın kaptanı Mert Hakan Yandaş'ın, Ankaragücü tribünlere yönelik hareketleri ve birtakım ifadeleri olmuştu. Ardından Kazımcan Karataş'la bir arbede yaşayan Yandaş’ın ceza alıp almayacağı ise merak konusu oldu. Ankaragücü’nün Yandaş’a yönelik sportmenlik dışı hareket yaptığı iddiasıyla dilekçe yazdığı öğrenildi. 

Ankaragucmert Hakan

Ankaragücü’nün "27 Şubat 2024 tarihinde oynanan MKE Ankaragücü- Fenerbahçe maçıardından Fenerbahçe kaptanı Mert Hakan Yandaş'ın tribünlerimize karşı sergilemiş olduğu profesyonellik dışı hareketleriyle ilgili olarak gerekli disiplin soruşturmasının başlatılması için TFF'nin ilgili kurullarına başvuru yapılacaktır." İfadeleri kullanıldı.

Muhabir: STAJYER MUHABİR AZRA ACAR