Mersin Büyükşehir Belediyesi imarı duyurdu… Yol haritası açıklandı Mersin Büyükşehir Belediyesi imarı duyurdu… Yol haritası açıklandı

Antalya Muratpaşa Belediyesi, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla özel çocuklar için Bahar Defilesi gerçekleştirdi. ‘Hayatı paylaşmaya engel yok’ mottosuyla düzenlenen defile, Adalya Vakfı Engelsiz Kafe Yaşam ve Spor Alanında düzenlendi. Özel çocuklar için düzenlenen defileye Antalya Beşiktaşlılar Derneği’de katılım sağladı.

“BEŞİKTAŞ HAYATIN TAM DA KENDİSİDİR”

Düzenlenen organizasyonda, Antalya Beşiktaşlılar Derneği, özel çocuklara Beşiktaş lisanslı ürünlerinden oluşan çeşitli hediyeler verilirken, yüz boyama, mini kulüp etkinlikleri düzenlendi. Ayrıca Antalya Beşiktaşlılar Derneği üyesi Beşiktaşlı sanatçı Mehmet Yenigün sahne alarak özel çocuklara eğlence dolu anlar yaşattı. Antalya Beşiktaşlılar Derneği başkanı Sn. Ahmet Can Özgür ve Yönetim kurulu üyeleri, “Beşiktaş sadece bir spor kulübü değil, hayatın tam da kendisidir. Hayatın her alanında yer alan, kaynaşan, bir toplumuz, bir kuruluşuz" sözlerine yer verdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ