Antalya’nın merakla beklediği proje ile ilgili Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, açıklamada bulundu. Antalya Büyükşehir Belediyesi,  Serik halkının dört gözle beklediği bir proje ile geliyor. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Serik’te çalışmalarına başladığı Kongre Merkezi’ni 20 bin 140 metrekarelik bir alana inşa ediyor.

Serik Kongre Merkezi 1 (Small)

Başkan Böcek, çalışmaları yüzde 60 seviyelerine gelen Kongre Merkezi’nin amacı sosyal ve kültürel hayatı canlandırmak olduğunu belirtti. Çalışmaların bitmesinin ardından Kongre Merkezi’nde bin kişilik konferans salonları fuaye, kurs alanları, galeri, kulisler, prova odaları ve atölye gibi çeşitli olanaklardan Serik halkının faydalanabileceği bir Kongre Merkezi hedefliyor.

Muğla bu satışı bekliyor… Kapış kapış bilet alıyorlar Muğla bu satışı bekliyor… Kapış kapış bilet alıyorlar

Serik Kongre Merkezi (Small)

BAŞKAN BÖCEK’TEN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Merkez ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Şehrimize çok yakışacak. Serik’te 20 bin 140 metrekareye inşa ettiğimiz kongre ve kültür merkezi ile sosyal ve kültürel hayatı canlandırıyoruz çalışmaları yüzde 60 seviyelerine gelen merkezimiz tamamlandığında; Bin kişilik konferans salonu, fuaye ve kurs alanları, galeri, kulisler, prova odaları ve atölyeler gibi çeşitli imkanlardan tüm Serikliler yararlanabilecek. Kültürel çeşitliliği ve geniş organizasyon olanaklarıyla Serik Kongre ve Kültür Merkezi şehrimize çok yakışacak” sözlerine yer verdi.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN