Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhittin Böcek, Kepez, Serik ve Alanya'da Seçim Koordinasyon Merkezlerinin açılışında halka içini döktü. Başkan Muhittin Böcek, CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz'ün Seçim Koordinasyon Merkezi'nin katılımına katıldı. Açılışa CHP İl Başkanı Nail Kamacı, CHP Kepez İlçe Başkanı Gökhan Ölmez, Muratpaşa Belediye Başkanı ve Adayı Ümit Uysal, Konyaaltı Belediye Başkanı Adayı Cem Kotan, Milletvekilleri Aliye Coşar, Sururi Çorabatır, Cavit Arı, kadın ve gençlik üyelerinin başkanları ile katıldı.

Başkan Yıldız: “Haram lokma boğazımdan geçmeyecek” Başkan Yıldız: “Haram lokma boğazımdan geçmeyecek”

Baskan Bocek 3 Ilcede Skm Acilislarina K 17518 (2)

ANTALYA CEZALANDIRILDI

SKM'nin söylediğinde konuşan Böcek, “Alnımızın açık başımız dik çünkü biz tüyü bitmemiş yetimin hakkını koruyarak, diğerini ötekileştirmeden, siyasi görüş nedeniyle cezalandırmadan bugünlere geldik. Antalya'mızda boyutta, bize yakışan siyaset üstü bir çalışma yaptık" dedi.

Böcek, konuşmasında Kepez'e çalışmalarını anlattı. Başkan Böcek'in bir sonraki durağı ise Antalya'nın önemli bir değeri olan Serik ilçesi oldu. CHP İl Başkanı Nail Kamacı, Serik İlçe Başkanı Şeref Çimen, Muratpaşa Belediye Başkanı ve Adayı Ümit Uysal, Serik Belediye Başkanı Adayı Kadir Kumbul, Milletvekilleri Aliye Coşar, Sururi Çorabatır, Cavit Arı, kadın ve gençlik topluluklarının başkanları ve Serikliler ile birlikte Serik Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi.

Baskan Bocek 3 Ilcede Skm Acilislarina K 17518 (3)

ÇALIŞMALARIMIZIN HEPSİNİ YAPTIK VE YAPACAĞIZ

Serik'in gönlünde her zaman ayrı bir yer olduğunu ifade eden Başkan Muhittin Böcek, 5 yılda Serik gelişimini iyileştirdiklerini, kültür merkezini bitirerek açtıklarını belirtti. Bunun yanında alt yapı yatırımlarına da büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan Böcek, “Bazı belediye başkanları yer üstüne hizmet yapmayı tercih ediyor.

Biz hem yer üstünde hem yer olarak hizmet verdik. İçme suyu borularının değişimi, kanalizasyon hattı, arıtma tesisi, kültür merkezi faaliyetlerine devam ediliyor" diye konuştu.

Başkan Böcek, Alanya Seçim Koordinasyon Merkezi'nin güncellenmesine de katıldı. Alanya'nın hem tarım hem de turizm açısından son derece önemli bir yer olduğunu vurgulayan Başkan Böcek, Antalya'dan Alanya'ya gelirken 70'ten fazla trafik lambasından geçmek zorunda kaldığını söyledi. Başkan Böcek, “Kimse Alanyalı hemşehrilerimi kandırmaya kalksın.

B A S K A N B O C E K 3 I L C E D E S K M A C I L I S L A R I N A K 17518

21 yıldır onun seçim zamanı Antalya-Alanya arası hızlı tren duyurusu gelir ama bir türlü yapılmaz. Türk turizminden kazanılan 50 milyar dolar gelirin 22-23 milyar doları Antalya'dan. Parayı burada kazanıp yatırımları başka şeyler yapıyorlar" diye konuştu. DHA

Kaynak: DHA