Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya’nın kangrenli sorunu olan otopark sorununa çözüm önerisi ile geliyor. Kemer’de büyük bir sorun olan pazar ve otopark sorunu için çalışmalar yürüten Başkan Böcek, Kemer’e kapalı pazar yeri ve otopark kazandırarak, vatandaşların sorununa çözüm buldu. Antalya’daki en büyük sorunlardan bir tanesi olan otopark sorunu için birçok projeyi hayata geçiriyor.

Antalya Buyuksehir Belediyesi Otopark Ve Kapali Pazar Yeri Muhittn Bocek (Small)

Mersin’e yeni proje müjdesi… Mersin sokak hayvanlarından kurtulacak Mersin’e yeni proje müjdesi… Mersin sokak hayvanlarından kurtulacak

BAŞKAN BÖCEK BÜYÜK SORUNLARI AŞIYOR

Başkan Böcek, Kemer’e kazandırdığı kapalı pazar yeri ve otopark ile vatandaşların sorununa çözüm önerileri ile geliyor. Antalya’nın birçok noktasında yaşanan otopark sorunu nedeniyle vatandaşlar, araçlarını park edecek yer bulamıyordu. Bu sorun karşısında kollarını sıvayan Başkan Böcek, Kemer’e kazandırdığı kapalı pazar yeri ve otopark sorununa çözüm buldu.

Antalya Buyuksehir Belediyesi Otopark Ve Kapali Pazar Yeri Kemer (Small)

Başkan Böcek’in sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı videoda, “Kemer’de otopark sorunlarını çözüme kavuşturmak için Kemer kapalı pazar yeri ve otopark projemizi hayata geçirdik. İlçemizde önemli bir sorunu aştık. Büyükşehir yapıyor otopark ve pazar yeri sorunları tarihe karışıyor” sözlerine yer verildi.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN