Türkiye’nin en çok turist alan şehirlerinden biri hayalet şehre döndü Türkiye’nin en çok turist alan şehirlerinden biri hayalet şehre döndü

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından ekonomik zorluk yaşayan emekliler için hizmete sunulan emekli kahvelerine yoğun ilgi görülüyor. Ekonomik sorunlar nedeniyle hiçbir aktivite yapamayan emekliler, bu kahveler sayesinde diledikleri gibi sosyalleşebiliyor. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, tarafından hizmete açılan emekli kahvelerinde, ücretsiz çay, su ve kütüphane hizmetleri sağlanıyor. Emekli kahveleri sayesinde ücretsiz bir şekilde sosyalleşebilen emekliler, hizmetten oldukça memnun.

Emekli Kahvesi Muhittin Bocek (Small)

EMEKLİLER SOSYALLEŞİYOR

Antalya’daki İsmet İnönü Kent Meydanı ve DüdenPark’ta hizmete açılan emekli kahvelerinde dağıtılan ücretsiz çay, su ve kütüphaneler sayesinde ekonomik yönden zorlanmadan sosyalleşebilen emekliler, kahvelere akın ediyor. Diğer emekliler ile sosyalleşebilen emekli vatandaşlar, gün boyu keyifli ortam sayesinde diledikleri gibi sosyalleşiyor. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı bir video ile emeklilerin sosyalleşebilecekleri bir ortam yarattıklarını dile getirdi.

Emekliler Kahvesi Antalya (Small)

DOSTLUKLAR KURULUYOR

Başkan Böcek'in sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı bir videoda, “Emeklilerimiz, açtığımız Emekli Kahvelerinde çaylarını ücretsiz bir şekilde içerken keyifli zaman geçirip, burada güzel dostluklar kuruyor. Büyükşehir çalışıyor, emekliye verilen değer hepimizi mutlu ediyor” sözlerine yer verildi.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN