Antalya Büyükşehir Belediyesi yıllardır sorun olan kentsel dönüşüm alanı olan Kepez Santral Mahallesi’nde yürüttüğü çalışmalar sayesinde vatandaşların güvenli ve konforlu bir yaşam alanına kavuşmalarını sağladı. Vatandaşların yıllardır bekledikleri evlerine kavuşmaları için kolları sıvayan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bölgede anahtar teslimi gerçekleştirdi. 2019 yılında tamamlanması gereken projede yarıya kadar gelinememesinden dolayı tepkiler çığ gibi büyümeye başlamışken Başkan Böcek, düğmeye basarak projeye hız kazandırdı.

Kepez Santral Mahallesi (Small)

ŞEHRİMİZE ÇOK YAKIŞTI

Büyükşehir çalışıyor Antalya kazanıyor mottosu ile çalışmalar yürüten Başkan Böcek, Kepez İlçesi’nde yer alan Santral Mahallesi’nde bir türlü tamamlanamayan kentsel dönüşüm projesinin sonuna gelinerek anahtar tesliminin gerçekleştirildiğini duyurdu. Başkan Böcek sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı bir video ile projenin sonuna gelindiğini duyururken, vatandaşların güvenli ve konforlu yaşam alanlarına kavuştuğunu açıkladı.

Deprem Olmayan İller: Türkiye'de Deprem Riskinin En Az Olduğu Yerler! Deprem Olmayan İller: Türkiye'de Deprem Riskinin En Az Olduğu Yerler!

Kepez Santral Mahallesi Kentsel Donusum Projesi (Small)

Yayınlanan videoda, “30 Mart 2019’da tamamlanması gerekirken yarıya bile gelinemeyen Kepez Santral Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde vatandaşlarımızın mağduriyetine göz yummadık 4 bin 26 daireyi hak sahiplerine teslim ettik. Anahtarlar sahiplerine, güvenli ve konforlu yaşam alanları ise şehrimize çok yakıştı” sözlerine yer verildi.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN