Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya’ya kazandırdığı Konyaaltı Karavan Park ile tatilcilerin güvenli ve huzurlu bir tatil geçirmesini sağlıyor. Karavan Park sayesinde tatilcilerin bütün ihtiyaçları gideriliyor. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı video ile karavan park hakkında bilgiler verildi.

Üç şirket Türkiye'nin ilk bin ihracatçısı arasına girdi Üç şirket Türkiye'nin ilk bin ihracatçısı arasına girdi

Karavan Park Antalya Abb (Small)

MODERN TATİL İMKANI SUNUYOR

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 2023 yılında karavan tatilcilerinin park sorununa çözüm getirmek amacıyla Konyaaltı İlçesi’nin Arapsuyu Mahallesi’nde Konyaaltı Karavan Park hayata geçirildi. 50 karavan kapasiteli Konyaaltı Karavan Park, tatil severlerin bütün ihtiyaçları gideriliyor. Yerli ve yabancı tatilciler tarafından büyük bir ilgi gören Konyaaltı Karavan Parkı, elektrik, altyapı, tuvalet, duş alanları, mutfak ve çamaşırhane gibi birçok hizmeti ile modern bir karavan tatili imkanı sunuyor.

Karavan Park Antalya (Small)

UNUTULMAZ BİR TATİL

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı bir videoda, “Konyaaltı’na açtığımız karavan park ile yerli ve yabancı karavan tatilcilerinin sadece park sorununu çözmekle kalmıyoruz. Güvenli ve konforlu konaklama imkanı sağlayan parkımız elektrik, altyapı ve sosyal donatılar gibi gerekli ihtiyaçları karşılayarak misafirlerimize unutulmaz bir tatil keyfi yaşatıyoruz” sözlerine yer verildi.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN