Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin iştirakçi kuruluşlarından biri olan Antalya Sosyal Hizmetler A.Ş. için genel kurul toplandı. Kurulun ardından Antalya Sosyal Hizmetler A.Ş.’nin başkanı ve yönetim kurulu üyeleri belirlendi.

mustafa gürbüz

ANTALYA SOSYAL HİZMETLER A.Ş.’NİN BAŞKANI BELLİ OLDU

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek yeni dönem için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde ANET, Ulaşım A.Ş. ve EKDAĞ gibi Büyükşehir Belediyesi’nin önemli şirketlerinin başkan ve yönetici pozisyonlarına kimlerin geçeceği belli oldu. Geriye kalan şirketlerdeki kadroları belirleme işlemleri de sürüyor. Antalya Sosyal Hizmetler A.Ş.’de beklenen atama gerçekleşti.

Antalya Buyuksehir Belediyesi Bina (Small)-1

Antalyalı sürücüler dikkat! Mağdur olmayın… Bu yollar 4 gün boyunca kapalı Antalyalı sürücüler dikkat! Mağdur olmayın… Bu yollar 4 gün boyunca kapalı

Antalya Sosyal Hizmetler A.Ş.’nin yeni yönetim kurulu belirlendi. Son yapılan kurulda Sosyal Hizmetler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı gündeme alındı. Kurulun ardından Sosyal Hizmetler A.Ş.’nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gürbüz oldu. Yönetim Kurulu üyeleri ise eski CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul ile Büyükşehir Belediye Meclisi eski üyesi Kerem Kaya Turan olarak belirlendi.

Kaynak: HABER MERKEZİ