Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ikinci dönemine hızlı bir giriş yaptı. Birçok konuda personeline uyarıcı bir genelge yayınlayan Başkan Böcek, personelinin çalışma saatlerinden kılık kıyafetine kadar birçok konuda değişiklik yaptı.

Muhittin Bocek Abb (Small)

Antalya’nın göbeğinde okul kaosu… Bitmeyen okul isyan ettirdi! Antalya’nın göbeğinde okul kaosu… Bitmeyen okul isyan ettirdi!

Başkan Böcek, geçen haftalarda uzun yıllardır çalışma arkadaşı olan Genel Sekreter Yardımcısı Tuncay Sarıhan’ı görevden almıştı. Daha sonra ise 3 şube müdürünün yerlerini değiştiren Başkan Böcek bunun ardından bir genelge yayınlayarak personeline uyarılarda bulundu. Çalışma saatlerinden kılık kıyafete kadar, bina önünde ve etrafında sigara içilmemesi gibi birçok konuda uyarılarda bulundu.

PERSONEL SERVİSLERİNDE DÜZENLEMEYE GİTTİ

Başkan Böcek şimdi ise personel servisleri ile ilgili düzenlemeye gitti. Personel servisleri hakkında bir genelge yayınlayan Başkan Böcek, personelinin işe geliş gidiş saatlerine riayet etmesini istedi. Başkan Böcek'in genelgesi şu şekilde:

Muhittin Bocek Personel Servisi (Small)

“Antalya Büyükşehir Belediyemiz birimlerinde çalışmakta olan personellerimizin işe gidiş ve gelişlerinde Belediyemiz hizmet araçları ve Personel Servisi Kiralama Hizmeti İhalesi kapsamında yüklenici firma tarafından görevlendirilen Personel Servis Araçları kullanılmaktadır. İlgi yazı ile 08:30-12:30 ve 13:30-17:30 saatleri arasındaki mesai saatlerine, tüm personelimizin riayet etmesi istenilmektedir. Ancak yapılan incelemelerde trafik yoğunluğu ve yaşanılabilecek aksaklıklar göz önünde bulundurularak personelimizin mesai saatlerimize zamanında yetişebilmesi için mevcut servis saatleri uygulamasının değiştirilerek sabah işe geliş saatlerinin en geç 08:10’da iş yerinde olacak ve akşam hareket saatlerinin en erken 17:50’de olacak şekilde yeniden düzenlenmesine ihtiyaç duyulmuştur.”

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN