Eskişehir’de İnsan Tanıma Zirvesi düzenleniyor… Amacı ise şaşırtıcı Eskişehir’de İnsan Tanıma Zirvesi düzenleniyor… Amacı ise şaşırtıcı

Antalya Büyükşehir Belediyesi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Eğitimden sağlığa, sağlıktan tarıma birçok alanda çalışmalar yürüten Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, çiftçilerin yanında olmaya devam ediyor. Başkan Böcek, üreticilere verdiği hibeler ile tarımın sürekliliğini sağlıyor. Birçok alanda yaptığı uygulamalar ile adından sık sık söz ettirmeyi başaran Başkan Böcek, tarıma olan desteği sayesinde çiftçilerin yanında olmaya devam ediyor.

Bogurtlen Fidanii (Small)

ÇİFTÇİLERİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYOR

Başkan Böcek üretimde verimi ve çeşitliliği artırmak için fide, fidan ve tohum desteği ile çiftçilerin yanında olmaya devam ediyor. Başkan Böcek birçok alanda verdiği destekler ile üretimin sürekliliğini sağlıyor. Zor günler geçiren çiftçilere verdiği destekler sayesinde üreticiler, tarımdan vazgeçmeyerek üretimin devamını sağlıyor.

Aronya Fidanii (Small)

Başkan Böcek’in sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı videoda, “Çiftçimizin her anında yanındayız. Onlara fide, fidan ve tohum desteklerimizle güç veriyoruz. 1 milyon 838 bin 65 adet tıbbi aromatik bitki fidesi, 16 bin 580 adet aronya fidanı, 4 bin adet ahududu ve böğürtlen fidanı, 7 bin 490 adet Antep fıstığı fidanı, 40 bin adet nergis soğanı, 10 bin adet frezya soğanı, bin kilogram safran soğanı desteği sağladık. Çiftçilerimizin üretimini artırmak ve çeşitlendirmek için yanlarında olmaya devam ediyoruz” sözlerine yer verildi.

Ahududu Fidanii (Small)

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN