Antalya Büyükşehir Belediyesi tarım ve hayvancılığa verdiği destekler ile üreticilerin yükünü hafifletmeye devam ediyor. Tarım ve hayvancılık ile ilgili birçok projesi bulunan Başkan Böcek, ata tohumlarını üreticilere hibe ederek, tarımın devamlılığını sağlıyor. Başkan Böcek’in hibe ettiği ata tohumları ile birlikte bu tohumların gelecek nesillere taşınması sağlanıyor.

Mersin’de günlerdir beklenen yasak geldi… Valilik duyurdu o tarihe kadar girişler yasak Mersin’de günlerdir beklenen yasak geldi… Valilik duyurdu o tarihe kadar girişler yasak

Antalya Buyuksehir Belediyesi Ata Tohumu (Small)

ÜRETİME CAN KATIYOR

Başkan Böcek, özellikle tarım ve hayvancılık alanında birçok projeye imzasını atıyor. Başkanlığının yeni döneminde de projelerine ara vermeyen Başkan Böcek, üreticilere verdiği hibeler ile tarımın devamlılığını sağlıyor. Başkan Böcek, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı bir videoda, ata tohumlarını üreticilere hibe ederek, ekilmeyen arazilerin üretime kazandırılması sağlanıyor.

Ata Tohumu Hibe (Small)

Başkan Böcek’in sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı videoda, “Atalarımızdan bizlere miras kalan ata tohumlarını gelecek nesillere aktarmak için çiftçilerimize hibe ediyoruz. Ekilmeyen araziler tarıma kazandırılırken, toprakla buluşan tohumlar üretime can katıyor” sözlerine yer verildi.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN