Antalya Büyükşehir Belediyesi, 15-19 Haziran tarihleri boyunca Kurban Bayramı nedeniyle toplu taşıma araçlarını ücretsiz yapmaya karar verdi. Antalyalı vatandaşlar bayram süresince şehir içinde ulaşım rahatlığına erişecek.

Antalya Ulaşım Zam

Büyükşehir Belediyesi, aldığı kararda vatandaş memnuniyetini gözeterek Kurban Bayramı için özel bir karar aldı. 15 Haziran Cumartesi günü arefe günü itibariyle başlayacak olan bayramın dört günü boyunca, 19 Haziran tarihine kadar, ulaşımda ücretsiz hizmet verecek.

Ulaşım Ücretsiz (1) (Small)-1

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin aldığı karar kapsamında 15-19 Haziran'ı kapsayan Kurban Bayramı boyunca kent içinde ulaşım hizmeti ücretsiz bir şekilde verilecek. Belediye, aldığı karar ile Antalyalı vatandaşlara bayram boyunca ulaşım kolaylığı yaşatmayı hedefliyor.

Ramazan Bayramı Ulaşım Ücretsiz (2)

Kemer Belediyesi düğmeye bastı… Kemer’e yeni yollar geliyor Kemer Belediyesi düğmeye bastı… Kemer’e yeni yollar geliyor

Kentte şehir içi ulaşımın ücretsiz olmasıyla vatandaşlar da bayram ziyaretlerini rahatlıkla yapabilecek. Alınan karar ile, bayramda şehir içindeki toplu taşıma gereksiniminin karşılanarak vatandaşların rahat ve ekonomik bir bayram tatili süreci yaşaması hedefleniyor.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN