Antalya Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda 48.’inci madde görüşüldü. Toplantıda Esnaf ve Sanatkarlar Daire Başkanlığı oylanması yapıldı. Antalya Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı olağan toplantısı bugün Muhittin Böcek başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda 48.’inci madde görüşüldü ve Esnaf ve Sanatkarlar Daire Başkanlığı gündeme alındı.

Tüccarın almadığı deriler elde kaldı Tüccarın almadığı deriler elde kaldı

Antalya Buyuksehir Belediyesi Bina (Small)

OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ

Buna göre “Büyükşehir Belediyesi Kanunu’nun ‘Büyükşehir Belediyesi Teşkilâtı’ başlıklı 21 inci maddesinin ikinci fıkrasındaki ‘Birimlerin kurulması, kaldırılması veya birleştirilmesi büyükşehir belediyesi meclisinin kararı ile olur’ hükmü uyarınca, Büyükşehir Belediyemizde Esnaf ve Sanatkâr İşleri Dairesi Başkanlığı biriminin kurulması ve Esnaf ve Sanatkârlar Şube Müdürlüğü ile AR-GE ve İnovasyon Şube Müdürlüğü birimlerinin kurularak Esnaf ve Sanatkâr İşleri Dairesi Başkanlığı’na bağlanması ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu…”  gündem maddesi ile oylama yapıldı.

Oylama sonucunda Antalya Büyükşehir Belediyesi Esnaf ve Sanatkarlar Daire Başkanlığı’nın Esnaf ve Sanatkarlar Şube Müdürlüğü ile ARGE- ve İnovasyon Şube Müdürlüğü bünyesinde barındırarak kurulması oy birliği ile kabul edildi.

Muhabir: HABER MERKEZİ