Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek yeni daire başkanları hakkında çalışma başlattı. Buna göre Böcek’in verdiği talimat ile yeni daire başkanları, yeni şirket ve mevcut daire başkanları ikiye ayrılacak. Bazı daire başkanları ise iki farklı daire başkanlığında göre alabilecek.

DİJİTAL MEDYA İÇİN ŞİRKET KURULACAK

Antalya Büyükşehir’de yeni bir iştirakçi şirket kurulacak. Medya A.Ş. adı ile kurulacak olan şirketin faaliyet alanları dijital medya üzerine. Medya A.Ş. sosyal medya, reklam, tanıtım, basın gibi alanları kapsıyor.

780X411 Antalyada Yegene Daire Baskanligi 1565384677154

Toplamda 28 daire başkanlığın bulunan Antalya Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayında yeni daire başkanlıklarını kurmak içi harekete geçti.

AFET KOORDİNASYON DAİRE BAŞKANLIĞINI KURULUYOR

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde Afet ve Koordinasyon daire Başkanlığı kuruluyor. Ulaşım Daire Başkanlığı ise iki ayrı daire başkanlığına ayrılması planlanıyor. Buna göre Ulaşım Daire Başkanlığı raylı sistemler ve tekerlekli ulaşım olmak üzere iki gruba ayrılacak. Günümüzde Sağlık İşleri Daire Başkanlığına bağlı olan Mezarlıklar Şube Müdürlüğü de daire başkanlığına dönüştürülmesi planlanıyor.

Mersin Valiliği’nden çok önemli genelge… Bunu yapana af yok! Mersin Valiliği’nden çok önemli genelge… Bunu yapana af yok!

Muhittin Bocek Personel Servisi (Small)

Muhtarlık İşleri ile İlçe Hizmetlerinin birleşerek tek bir daire başkanlığı olması da gündeme geldi. Muhittin Böcek’in Hal Müdürlüğü’nü de daire başkanlığı yapmak istediği ancak yasalarca uygun olmaması sebebiyle yapılamadığı öne sürülüyor.

Muhabir: HABER MERKEZİ