Antalya Bilim Merkezi, düzenlediği etkinliklerle şehre bilimin ışıklarını yaymaya devam ediyor. Kepez Belediyesi bünyesinde hizmet veren Antalya Bilim Merkezi, Gökyüzü Gözlem Etkinliği düzenliyor.

Atatürk’ün ölmeden önce Antalya için savaşmayı göze aldığını biliyor muydunuz? Ulu Önder Antalya için yeniden üniforma giymişti! Atatürk’ün ölmeden önce Antalya için savaşmayı göze aldığını biliyor muydunuz? Ulu Önder Antalya için yeniden üniforma giymişti!

Antalya Bilim Merkezi Gokyuzu Gozlem Etkinligi 15 Mayista 4 (Small)

Antalyalıları, 15 Mayıs Çarşamba günü, saat 20.30'dan 22.30'a kadar, Dokuma Park’taki Bilim Merkezi'nde muhteşem bir gökyüzü gözlem etkinliği bekliyor. Etkinlik boyunca katılımcılar, uzmanlar eşliğinde söyleşiler ve bilgilendirme sunumları ile gökyüzünün gizemlerini keşfedecekler.

Antalya Bilim Merkezi Gokyuzu Gozlem Etkinligi 15 Mayista 3 (Small)

Etkinlik kapsamında lazer ile gökyüzünü tanıma fırsatı da sunulacak. Katılımcılar, yıldızlar arasında keyifli bir yolculuğa çıkarken, dünyanın tek doğal uydusunu da gözlemleyecekler. Etkinliğe katılmak isteyenler; bilgi ve randevu için 0 (242) 314 10 10 numaralı telefon hattı veya http://www.antalyabilimmerkezi.com adresinden online kayıt oluşturabilirler.

Kaynak: BÜLTEN