Ramazan ayının bitmesiyle beraber her hafta salı ve cuma günleri antrenman yapan ve Türkiye şampiyonası hazırlıklarına hız kesmeden devam eden Antalya Görme Engelliler Spor Kulübü, düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasında iyi bir derece elde etmek istiyor. Golbol takımı turnuva yaklaştıkça antrenmanlarını sıklaştırıp, şampiyonaya daha formda gitmeyi hedefliyor.

İcardi ile Galatasaray gol krallığında da Fenerbahçe’yi geride bıraktı… İşte 64 yıllık lig tarihinin gol kralları İcardi ile Galatasaray gol krallığında da Fenerbahçe’yi geride bıraktı… İşte 64 yıllık lig tarihinin gol kralları

Golbolfotouc (Small)

TEMPO ARTACAK

Şampiyonaya iki hafta gibi kısa bir süre kala kampa girecek olan sporcular şimdilik daha hafif tempoda antrenman yapıyor. Geçtiğimiz salı günü tekrar antrenman yapan Golbol takımı, takımın teknik sorumlusu Selçuk Özdemir yönetiminde antrenmana düz koşu, düz koşunun ardından açma germe egzersizleriyle başladı. Isınma etabının tamamlanmasıyla birlikte sırasıyla Hücum, Savunma ve Odaklanma antrenmanı yapan Golbol takımı, bunların ardından antrenmanı sonlandırdı.

Golbolfootbır (Small)

Golbol takımı, Temmuz ayının sonundaki turnuvaya iki hafta kalana kadar bu tempoda antrenman yapmaya devam edecek. Şampiyonaya Son iki hafta kala ise golbol sporcuları kapma girerek 10 gün üst üste antrenman yapacak.

Muhabir: STAJYER MUHABİR ABDÜLSAMET FİKİRDANIŞ