Vatandaşlar son dönemlerde otobüs biletlerinin uçak fiyatlarıyla neredeyse aynı olmasından ötürü gideceği yere daha hızlı varmak için uçakla yolculuk yapmayı tercih ediyor. Ancak vatandaşlar Antalya havalimanından oldukça şikayetçi, Antalya’dan dönmek isteyen vatandaşlar uçuş saatlerinin gecikmeye uğramasından rahatsız olduklarını ve mağdur edildiklerini dile getiriyor.

Mersin’in hafızası ve kültürel birikimi bu binada sergilenecek… İşte o bina… Mersin’in hafızası ve kültürel birikimi bu binada sergilenecek… İşte o bina…

Antalya Havalimanı 1 (Small)

“5 SAATTİR BEKLİYORUZ”

Vatandaşlardan biri Antalya Havalimanındaki gecikme sorununa değinirken, “Bir firmadan 29 Haziran İstanbul-Antalya uçağında biletim var. Uçuşun saati 21.55 idi, hala uçağı bekliyoruz; saat gece üç oldu. Hiçbir yetkili de bizimle ilgilenmiyor. Bilgi vesaire hiçbir şekilde vermiyorlar. Çok kötü, düzgün olan hiçbir şey yok” ifadelerine yer verdi.

Antalya Havalimanı (Small)

ÇÖZÜM BEKLİYORLAR

Antalya sakini gecikme hakkında “Antalya yerli turistler bir yana dünyanın dört bir yanından insanların ziyaret ettiği bir şehir. Bu uçak gecikmeleri şehrimize zarar veriyor. Yerlisi yabancısı herkes mağdur oluyor. Antalya turizmin başkenti, lütfen turizmin başkenti olan Antalya’mızın başkent olarak kalmasını istiyorsak uçak seferlerine dikkat edelim” şeklinde konuştu.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN