Türkiye 31 Mart’ta yerel seçimler için sandık başına gitti. Seçimlerden sonra belediye başkanlarının mazbatalarını ne zaman alacağı merak konusu oldu. 30 yıl sonra CHP’ye geçen Antalya’nın Kepez Belediyesi’nde mazbatanın ne zaman alınacağı merak konusu oldu. Peki Kepez’de mazbata ne zaman alınacak?

Mesut Kocagoz 2

Kepez Belediyesi 30 yıl aradan sonra CHP’ye geçti. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmasından dolayı seçim Kepez’de CHP’nin adayı Mesut Kocagöz ve Ak Parti’nin adayı Rıza Sümer arasında geçti. Mesut Kocagöz, 30 yıl aradan sonra Kepez’e CHP’nin belediyesine CHP bayrağını dikti. Peki Kepez’de mazbata ne zaman alınacak?

Antalya’nın yasak dinletmeyen cazibesi Düden Şelalesi Antalya’nın yasak dinletmeyen cazibesi Düden Şelalesi

Mesut Kocagoz Meclis

KEPEZ’DE MAZBATA NE ZAMAN ALINACAK?

CHP Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, bugün saat 11’de Antalya Adliyesi’nden mazbatasını teslim aldı. 14.30 Kepez CHP İlçe binası meclis üyelerinin mazbata teslim töreni yapılacak. Başkan Kocagöz 17.00 Kepez Belediye hizmet binası devir teslim töreni yapılacak. Başkan Kocagöz’ün Kepez Belediyesi eski Başkanı Hakan Tütüncü’den görevi devralması bekleniyor.

Gazipasada Chp Kutlama Yapti 34575 (2)

MESUT KOCAGÖZ KİMDİR?

Türkiye 2024 Yerel Seçimlerinde Kepez Belediyesi Başkan Adayı olan Mesut Kocagöz, 1 Ocak 1968 tarihinde Antalya'da dünyaya geldi. İlk ve Ortaöğrenimini Antalya’da gören Mesut Kocagöz, Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü'nü tamamlayan Kocagöz, ayrıca 2004-2014 yılları arasında Kepez Belediyesi Başkan Yardımcılığı, 2014-2019 yılları arasında Kepez Belediyesi Meclis üyeliği ve Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği yaptı. Yapılan seçimde Mesut Kocagöz Kepez Belediye Başkanı seçildi.

Muhabir: Şeyda Tütgün