Antalya’da beklenen yaz ayları yerini kış mevsimine bırakıyor. Son günlerde yaşanan kavurucu sıcaklar yerini yağışa bırakıyor. Gök gürültülü sağanak yağışın beklendiği Antalya’da havanın nasıl olacağı ise merak konusu oldu. Yüksek nemle mücadele etmeye çalışan vatandaşlar, yaz aylarına yeni girmişken kış aylarına geri dönecek. Yağışın vuracağı Antalya’da hangi ilçelerin etkileneceği ise merak konusu oldu. Peki yarın Antalya’nın hangi ilçelerinde yağış olacak? 28 Mayıs’ta Antalya’da yağmur yağacak mı?

28 MAYIS’TA ANTALYA’DA HAVA NASIL OLACAK?

Meteorolojiden Saganak Uyarisi 28 Mayis (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 28 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 11 derece, en yüksek sıcaklık ise 21 derece olacak.

Onlar sevdiklerini mezarlıkta ziyaret etti.. Antalyalılar şehitlerini unutmadı Onlar sevdiklerini mezarlıkta ziyaret etti.. Antalyalılar şehitlerini unutmadı

AKSU

Aksu’da 28 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 28 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 28 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

Antalya Hava Durumu 28 Mayis (Small)

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 28 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük sıcaklık 14 derece, en yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 28 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 10 derece, en yüksek sıcaklık ise 23 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 28 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağış etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 28 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 28 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağışın olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 13 derece, en yüksek sıcaklık ise 23 derece olacak.

Antalya Yagmur Saganak 28 Mayis (Small)

İBRADI

İbradı’da 28 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağış yaşanacak. En düşük sıcaklık 11 derece, en yüksek sıcaklık ise 20 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 28 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağış etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 28 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 28 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 28 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

Yagmur 28 Mayis Antalya Hava Durumu (Small)

KORKUTELİ

Korkuteli’de 28 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 11 derece, en yüksek sıcaklık ise 21 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 28 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 14 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 28 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 28 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağış etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

SERİK

Serik’te 28 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağışın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN