Festivalde binlerce otomobil sever, çeşitli etkinliklerle bir araya gelerek hem otomobillerle keyifli vakit geçirdiler hem de birbirleriyle deneyimlerini paylaştılar. Festival kapsamında yapılan tanıtımlar, sergiler, konserler ve aktiviteler sayesinde katılımcılar hem deneyim kazandı hem de yeni arkadaşlıklar kurdu.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek duyurdu… O destekler devam edecek Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek duyurdu… O destekler devam edecek

 PROGRAMDA NELER VAR?

Antalya merkezde düzenlenecek olan festivalde motosiklet ve bisiklet tutkunları bir araya gelecek. Festivalde genellikle yeni model araçların tanıtımları, klasik otomobil sergileri, yarışlar, test sürüşleri, konserler ve diğer eğlenceli aktiviteler yer alacak.

Motosiklet Festantlaya (2)

 Antalya’nın muhteşem manzarasına karşı olan etkinlikte, festivale katılacak olanlara benzersiz bir deneyim sunacak.   

 FESTİVALE NASIL GİDİLİR?

   Festival’in gerçekleştiği yer olan Anfaş Fuar alanı Antalya’nın merkezinde yer alarak herkesin kolayca ulaşabileceği bir konumdadır. Antalya’nın aksu ilçesinde yer alan ve merkeze yarım saat uzaklıkta olan fuar alanına toplu taşıma ve özel araçlarla kolaylıkla ulaşılabilir.

Motosiklet Festantlaya (3)

Bu yılda düzenlenen otomobil ve bisiklet festivali, binlerce otomobil severlerin bir araya gelip, eğlenceli ve deneyim dolu anlar yaşamasına sebep oluyor. Böylelikle festival kültürünü de yaygınlaştırıyor.

Muhabir: BADE ÖNDER