Antalya'da son günlerde yaşanan aşırı sıcaklıklar bir süre daha devam edecek. Antalya Valiliği yaptığı duyuruda hava sıcaklığının mevsim normalleri üzerinde seyrettiğini ve bu durumun hafta sonuna kadar daha da artacağını açıkladı.

Antalyalılar defalarca satışa çıkan MarkAntalya’nın akıbetini merak ediyor? Dev satış ne oldu? Antalyalılar defalarca satışa çıkan MarkAntalya’nın akıbetini merak ediyor? Dev satış ne oldu?

90Db22Eb 13F5 4150 A305 Ae505E0Ccfdd

Antalya halkı yükselen sıcaklıklar nedeniyle valilik tarafından uyarıldı. Kentte yaşayan vatandaşları yükselmesi beklenen sıcaklıklar konusunda uyaran Antalya Valiliği paylaştığı duyuruda vatandaşlara günün en sıcak saatlerinde dışarıda olmamaları gerektiğini iletti.

24Ee1228 05De 4C1D 90Ee 084100492Cc5

VALİLİK DUYURUSU

Antalya Valiliğinin kentte yaşanması beklenen sıcaklıklar hakkında paylaştığı duyuru şu şekilde; "Yapılan son meteorolojik değerlendirmelere göre; halen mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının hafta sonuna kadar daha da artacağı ve mevsim normallerinin 8 ila 12 derece üzerinde seyredeceği Antalya'da hava sıcaklığının 37-45  (°C) arasında olacağı  tahmin edilmektedir"

Antalya Hava Durumu Nasil Olacak 6 Haziran (Small)

HASTALIĞI OLANLAR DİKKAT!

"Yüksek seyreden hava sıcaklıkları nedeniyle, kronik rahatsızlığı olanlar, yaşlılarımız ve çocuklarımız başta olmak üzere vatandaşlarımızın günün en sıcak saatleri olan 11 ile 16 saatleri arasında açık alanda bulunmamaları hususunda dikkatli ve tedbirli olmaları önemle rica olunur.”

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN