Son Milletler Ligi Şampiyonu A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın başarıdan başarıya koşması, Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün voleybol kurslarına olan ilginin katlanmasına neden oldu. İlk derslerin 1 Temmuz’da başlayacağı 9 farklı branştaki yaz spor okulları kayıtlarında, kontenjanı ilk dolan branş voleybol oldu. Açılan ek kontenjanın da dolması üzerine kayıt yaptırmaya gelen velilere, ön kayıt yaptırıp da gelmeyen olursa katılabilecekleri söyleniyor.

İLK RESMİ MAÇLARINA ÇIKACAKLAR

Filenin Sultanlari Voleybol Kurslarini Doldurdu 7 (Small)

Filenin sultanlarının popülerlik kazandığı yıllarda voleybola başlayan 2013-14 ve 15 doğumlulardan oluşan kulüp takımı, 2024-25 sezonunda ilk resmi maçlarına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni sezonda mini voleybol kategorisinde oynayacak olan takım, 1 Temmuz’dan itibaren kulübün lisanslı sporcuları olacak.

Antalyalı başpehlivanların liderlik kapışması… Dualı çayırda Bermuda Üçgeni… Antalyalı başpehlivanların liderlik kapışması… Dualı çayırda Bermuda Üçgeni…

Filenin Sultanlari Voleybol Kurslarini Doldurdu 5 (Small)

Yaz ve kış spor okullarına gelen kursiyerlerin en yeteneklilerinden oluşturulan takım, Turgut Özal Spor Salonu’ndaki antrenmanlarını sıklaştırdı.

Kaynak: KEPEZ BELEDİYESİ / BÜLTEN