Antalya’da beklenen sağanak yağışın bir türlü yağmamasından dolayı bunaltıcı havalar etkisini sürdürüyor. Havaların sıcak gitmesinden dolayı bunalan vatandaşlar, kendilerini denize attı. Bu yılın geçen yıla göre daha sıcak geçeceğinin açıklanmasının ardından vatandaşlar, Antalya’da yarın havanın nasıl olacağını araştırmaya başladı. Peki Antalya’da hava sıcaklıkları düşecek mi? Antalya’da 31 Mayıs Cuma günü hava nasıl olacak?

ANTALYA’DA 31 MAYIS’TA HAVA NASIL OLACAK?

Parcali Ve Bulutlu Hava Antalya 31 Mayis (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 31 Mayıs Cuma günü mevzi sağanak sağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 11 derece, en yüksek sıcaklık ise 23 derece olacak.

Antalya’daki duyarlı vatandaş yavrular için 40 derece sıcakta evinde klima çalıştırmıyor! Antalya’daki duyarlı vatandaş yavrular için 40 derece sıcakta evinde klima çalıştırmıyor!

AKSU

Aksu’da 31 Mayıs Cuma günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 31 Mayıs Cuma günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 31 Mayıs Cuma günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

Parcali Bulutlu Antalya 31 Mayis (Small)

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 31 Mayıs Cuma günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 31 Mayıs Cuma günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 10 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 31 Mayıs Cuma parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 31 Mayıs Cuma günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 31 Mayıs Cuma günü mevzi sağanak sağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 13 derece, en yüksek sıcaklık ise 24 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 31 Mayıs Cuma günü mevzi sağanak sağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 10 derece, en yüksek sıcaklık ise 22 derece olacak.

Hava Durumu Parcali Bulutlu Antalya 31 Mayis (Small)

KAŞ

Kaş’ta 31 Mayıs Cuma günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 31 Mayıs Cuma günü mevzi sağanak sağış etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 31 Mayıs Cuma günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 31 Mayıs Cuma günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

Hava Durumu Antalya 31 Mayis (Small)

KORKUTELİ

Korkuteli’de 31 Mayıs Cuma günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 9 derece, en yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 31 Mayıs Cuma günü mevzi sağanak sağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 31 Mayıs Cuma günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 31 Mayıs Cuma günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

SERİK

Serik’te 31 Mayıs Cuma günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN