Astım Mağarası Nerede? Hikayesi Nedir? Nasıl Oluştu? Faydaları ve Giriş Ücreti… Astım Mağarası Nerede? Hikayesi Nedir? Nasıl Oluştu? Faydaları ve Giriş Ücreti…

Kurban Bayramı boyunca yüksek sıcaklıkların hakim olacağı Antalya'da beklenmedik bir yağış yaşandı. Kavurucu sıcaklardan bunalan vatandaşlar gelen sürpriz yağışla birlikte az da olsa serinleme imkanı buldu.

C3F31A51 2Fb5 4887 90Ca F15B07F50Fe9

BAYRAMDA YÜKSEK SICAKLIK BEKLENİYOR

Kurban Bayramı'na sıcak havalarla giriş yapan Antalya'da sıcaklıklar 43 derecelere kadar çıktı. Meteorolojiden gelen hava tahminine göre bayram süresince Antalya halkını kavurucu sıcaklar bekliyor. Ancak sıcak havaların hakim olduğu Antalya'ya aniden gelen yağış ile kentte kısa süreli bir serinlik yaşandı.

yağmur antalya

KISA SÜRELİ YAĞIŞ MUTLULUK GETİRDİ

Yağışlı bir havanın etkisine giren Antalya'da vatandaşlar biraz olsun rahat nefes almaya başladı. Antalya'nın nefes kesen sıcaklarından bunalan küçük bir kız ise kentte aniden başlayan yağışın etkisiyle kendisini yağmur damlalarının altına bıraktı. Meteoroloji tarafından hafta boyunca yüksek sıcaklıkların devam edeceği paylaşılmışken aniden gelen yağış şehre kısa süreli bir nefes aldırdı.

F5726D97 E1Ff 44C8 92B1 Bdc68C26A527

Muhabir: Antalyaningundemi.com/STAJER MUHABİR SİBEL YEŞİL