Antalya’nın Serik ilçesinde protokol üyeleri vatandaşla bayramlaştı. Kaymakam Şahin’in de katıldığı protokol üyeleri hastane ziyareti yaparak personelin ve hastaların bayramlarını kutladı.

Seri̇k Protokol Bayramlaşma (3)

PROTOKOL ÜYELERİ, HASTA VE GAZİLERİ UNUTMADI

Kurban Bayramı dolayısıyla Hükümet Konağı bahçesinde düzenlenen bayramlaşma törenine Serik Kaymakamı Cemal Şahin, Belediye Başkan Vekili Halil Demir, İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Usta, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Ayhan Aktürk, siyasi parti sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Seri̇k Protokol Bayramlaşma (1)

Vatandaşlarla bayramlaşan Serik Kaymakamı Cemal Şahin, "Bir bayramda daha beraberiz. Sağlık içerisinde yakınlarımızla bayramımızı geçireceğiz. Bugün aynı zamanda Babalar Günü. Ben babaların, Babalar Günü'nü tebrik ediyorum" dedi.

Seri̇k Protokol Bayramlaşma (2)

ATSO Başkanı belli oldu! Bahar’ın yerine Hacısüleyman ATSO Başkanı belli oldu! Bahar’ın yerine Hacısüleyman

Kaymakam Şahin ve beraberindekiler daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Serik Devlet Hastanesi'ni ziyaret etti. Polis, jandarma personeli, hastane çalışanları, hasta ve hasta yakınları ile bayramlaşan Şahin, ardından şehit aileleri ve gazileri evlerinde ziyaret etti. 

Kaynak: DHA